logo_main

Kawałek Karkonoszy we Wrocławiu

Karolina to wielka miłośniczka przyrody i naturalnych materiałów. Zamiłowanie do natury doskonale widać we wnętrzach jej mieszkania, gdzie przeniosła kawałek Karkonoszy. Zobaczcie!
1/15

Miłośnicy przyrody 

Karolina, świeżo upieczona mama i pasjonatka designu - oto kolejna uczestniczka naszego konkursu. Na co dzień opiekuje się Jasiem - nieco ponad półrocznym szkrabem, który całkowicie zmienił jej życie.

W wolnych chwilach oddaje się sztuce. - Tworzę obrazy gór malowanych na sklejce, zamknięte w dębowych ramach. Moja przygoda zaczęła się w dniu, w którym otrzymałam klucze do naszego mieszkania - napisała. 

Do grona domowników należą jeszcze Bogumił, ukochany Karoliny, zawodowy operator drona oraz Kinder, pies rady Jack Russel. 

KLIKNIJ I ZOBACZ 1. MIEJSCE

Własne mieszkanie

- Wprowadziliśmy się do naszego pierwszego mieszkania z kartonami wypełnionymi ubraniami, materacem, szczeniakiem z cofniętą szczęką oraz winem pod pachą. Brakowało nam wszystkiego. Pieniędzy też. Jednak nic nie było w stanie zakłócić naszego pozytywnego nastawienia - tak o swoim ukochanym mieszkaniu napisała Karolina. 

Miłość do przyrody, tęsknota za naturą i totalne szaleństwo na punkcie drewna - to właśnie te upodobania miały największy wpływ na aranżację mieszkania. - To wszystko kipiało z nas w chwili gdy zaczęliśmy urządzać mieszkanie. W centrum Wrocławia, w bloku, na 43 metrach znajdziecie kawałek Karkonoszy, ogrom zieleni i dębowe dodatki, które ocieplają sypialnię oraz salon z aneksem kuchennym - dodała. 

Wnętrze mieszkania utrzymane jest w jasnych barwach. Pełne roślin oraz naturalnych dodatków takich jak stolik wykonany z plastra drewna czy lampa podłogowa, na betonowej podstawie, zrobiona z gałęzi znalezionej na spacerze z psem.

KLIKNIJ I ZOBACZ 2. MIEJSCE

Zwycięskie mieszkania wybrało jury w składzie: Anna Poprawska - Brand & Product Marketing Director Homebook.pl, Beata Kwiatkowska i Joanna Real-Studzińska - projektantki wnętrz i autorki bloga Make Home Easier oraz Iwona Ławecka-Marczewska, redaktor naczelna miesięcznika „Dobre Wnętrze”. 

 

×

podziel się tym artykułem

Wyślij artykuł swoim znajomym