Otwórz się na zmianę! - poradnik remontowy PORTA

Oceń artykuł:

100%
0%

Z remontami bywa różnie. Dość powiedzieć, że w rankingach najbardziej stresujących wydarzeń w życiu remont – podobnie jak przeprowadzka – plasują się niezwykle wysoko. Wystarczy zresztą przyjrzeć się znajomym, którzy zdecydowali się na mniejsze lub większe zmiany w aranżacji mieszkania - dla wielu osób oznaczają one kilka tygodni stresu, bałaganu i chaosu… Też tak masz? Remont dla Ciebie to zło konieczne, pełne napięcia i negatywnych emocji? Nie wiesz, jak poradzić sobie z zaplanowaniem budżetu, jak rozpisać harmonogram działań i jakie decyzje są kluczowe podczas remontu? Głowa do góry – PORTA DRZWI i partnerzy przybywają z odsieczą! To właśnie z myślą o Tobie postanowiliśmy stworzyć poradnik remontowy Porta.

Otwórz się na zmianę! - poradnik remontowy PORTA

Otwórz się na zmianę… bez obaw! 

Jeśli strach przed bałaganem i chaosem powstrzymywał Cię dotąd przed rozpoczęciem remontu, czas pokonać tę barierę i wziąć się do pracy! Miej na uwadze fakt, że zmiany – tak w życiu, jak i w aranżacji mieszkania – przynoszą zazwyczaj doskonałe rezultaty. Remontowe demony można zaś, jak się okazuje, bez trudu okiełznać - wystarczy tylko odpowiednio przygotować się do takiej bitwy. W pojedynkę z pewnością wydaje się to skomplikowane… Dlatego też zachęcamy, by sięgnąć po porady innych, bardziej doświadczonych na tym polu „wojowników”. A kto wie więcej o remontach niż ci, którzy niedawno przeprowadzili je w swoich domach lub mieszkaniach?

Daj sobie pomóc

Specjalnie z myślą o Tobie i wszystkich osobach, którym remont wydaje się skomplikowany i stresujący, postanowiliśmy nawiązać współpracę ze specjalistami w tym temacie. Tak powstał cykl „Otwórz się na zmianę. Poradnik remontowy PORTA DRZWI”. W kilkunastu artykułach znani blogerzy z różnych dziedzin życia podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem związanym z remontowaniem swojego domu. O co ich zapytaliśmy? Udało nam się poruszyć szerokie spektrum zagadnień związanych z remontami, a dzięki rozmaitym zainteresowaniom naszych autorów powstał zbiór tekstów przedstawiających te kwestie z przeróżnych perspektyw. Jesteśmy z tego niezwykle dumni i mamy nadzieję, że efekty tej współpracy będą dla Was satysfakcjonujące.

Nasi partnerzy z blogosfery podpowiedzą między innymi, jak zaplanować remontowy budżet, jak zaaranżować wnętrze o ponadczasowym charakterze oraz na co zwracać uwagę, gdy zatrudniamy architekta wnętrz. Z wszystkich tych artykułów wyciągnąć można wspólny, optymistyczny wniosek: dobrze zaplanowany remont wcale nie musi być dla nas męczarnią i próbą nerwów. Pozytywne nastawienie to podstawa: ma to przecież być zmiana na lepsze, sytuacja, która stwarza nowe możliwości. Warto wrzucić na luz – niech remont stanie się początkiem nowego etapu w życiu, niech wyzwala w nas radości i nieodkryte dotychczas pokłady kreatywności. Dajmy upust swojej wyobraźni i przez nowy, piękny, przemyślany wystrój wnętrza wyraźmy siebie! To naprawdę oczyszcza atmosferę i przestrzeń, w której żyjemy.

Kto dla nas pisze?

Dość gadania – czas zabierać się do roboty! Koniecznie skorzystaj z bazy wiedzy, jaką udało nam się wspólnie wypracować. Już teraz możesz zapoznać się z wpisami najpopularniejszych blogerów w ramach cyklu "Otwórz się na zmianę. Poradnik remontowy Porta Drzwi". Gdzie w sieci znajdziesz porady na wagę złota?

- Poradnik remontowy, czyli nasze 4 remonty w 8 lat  / Mike & Mary

- Czy samodzielny remont się opłaca? /  Haart

- Jak urządzić ponadczasowe wnętrze / My Pink Plum

- Czy warto zatrudnić architekta wnętrz? Punkt widzenia: z architektem i bez architekta./ Design Your Life

- Planowanie budżetu remontowego./ Kobiece Finanse

- Przesuńmy to morze, czyli nie taki remont straszny/ Zudit

- Marzysz o zmianach? Dziecko nie jest żadną przeszkodą!/ Mum and the city

Sporo tego, prawda? Warto jednak poświęcić trochę czasu na lekturę – z pewnością przyniesie budujące wnioski. A to jeszcze nie koniec… Kolejne wpisy już wkrótce! Jeśli nie chcesz ich przegapić, śledź nas uważnie i… otwórz się na zmianę! Powodzenia!

Oceń artykuł:

100%
0%
×

podziel się tym artykułem

Wyślij artykuł swoim znajomym