logo_main

Szlachetna biel u Eweliny

O mieszkaniu Eweliny i Łukasza można napisać tylko jedno - jest śliczne. Biel, naturalne materiały i eleganckie dodatki. Jak wyszło? Zobaczcie!
1/11

Taneczna para

Kolejną uczestniczką konkursu jest Ewelina, która jest pasjonatką pięknych wnętrz. Jej mąż Łukasz ma typowy hobby - kolekcjonuje i fotografuje Lego. A połączył ich taniec. - Na co dzień prowadzimy wspólnie szkołę tańca, połączyła nas właśnie pasja do tego - wspomina Ewelina. - Wolny czas najczęściej spędzamy w naszym mieszkaniu, uwielbiamy tą przestrzeń, jest to nasza oaza spokoju - dodaje. 

Mieszkanie jak z bajki

Mieszkanie to dwupoziomowa przestrzeń w bloku licząca 80 metrów. Właściciele puścili wodze fantazji i zdecydowali się zmienić plany. - Powiększyliśmy łazienkę na górze wyburzając ściankę, za którą na planach znajdowała się wolna przestrzeń, a także zabudowaliśmy wolną przestrzeń antresoli na górze tworząc tym samym dodatkowy pokój, który jest obecnie naszą sypialnią. Początkowo wchodząc do mieszkania na dole mieścił się korytarz, WC, schowek pod schodami i salon z aneksem kuchennym. My kosztem kuchni zbudowaliśmy garderobę - wspomniała w swoim zgłoszeniu Ewelina. 

Mieszkanie zaaranżowane jest w stylu skandynawskim. Mamy tu mnóstwo bieli i dodatków w naturalnych materiałów. 

 

×

podziel się tym artykułem

Wyślij artykuł swoim znajomym