logo_main

Wnętrza dla trzech pokoleń kobiet

W tych wnętrzach mieszkają kobiety, a dokładnie przedstawicielki trzech pokoleń. Ula tak zaaranżowała przestrzeń, by każda z nich czuła się tam dobrze i komfortowo. Udało się? Zobaczcie!
1/9

 Kobiece wnętrze

- Mam na imię Ula i chciałabym uchylić drzwi do mojego mieszkania. Zapraszam. To wnętrze kobiet, stworzone przeze mnie dla moich kobiet: mamy seniorki i jej wnuczki juniorki. Spotykamy się, by być ze sobą, spędzać czas razem - od takich słów opis swojej rodziny rozpoczęła kolejna uczestniczka naszego konkursu. - Mama jest na emeryturze, ja opiekuję się małą bratanicą, a w wolnym czasie oddaję się artystycznym pasjom - dodała. 

KLIKNIJ I ZOBACZ 1. MIEJSCE

Urocze mieszkanie w kamienicy

Mieszkanie ma 60 metrów i znajduje się w starej kamienicy z lat 30. Ma dwa pokoje, kuchnię oraz - jak to określają mieszkańcy - użyteczne zakamarki np. kąciki do czytania, kontemplacji i zabawy. 

KLIKNIJ I ZOBACZ 2. MIEJSCE

- Parę miesięcy temu przeszło mały remont, by być bardziej wielofunkcyjne. Aranżacją zajęłam się osobiście chcąc np. odświeżyć wnętrza, dopasować przedmioty i nadać im drugie życie. Np. w jednym pokoju, z niepotrzebnych już, starych książek mojej mamy do chemii, zrobiłam unikalną tapetę na ścianę - napisała Ula. 

KLIKNIJ I ZOBACZ 3. MIEJSCE

Zwycięskie mieszkania wybrało jury w składzie: Anna Poprawska - Brand & Product Marketing Director Homebook.pl, Beata Kwiatkowska i Joanna Real-Studzińska - projektantki wnętrz i autorki bloga Make Home Easier oraz Iwona Ławecka-Marczewska, redaktor naczelna miesięcznika „Dobre Wnętrze”.

 

×

podziel się tym artykułem

Wyślij artykuł swoim znajomym