logo_main

Cegła i drewno u Beaty

Mieszkanie Beaty to idealny przykład wnętrza inspirowanego stylem industrialnym. Cegła, dużo drewna i szarości - na te elementy postawili właściciele. Jaki jest efekt? Oceńcie sami!
1/11

Rodzina z pasją

Beata, Rafał i dwóch synów: Borys i Czarek - to kolejna rodzina, która zdecydowała się wziąć udział w naszym konkursie. 

Mieszkają na parterze w pięknym domu jednorodzinnym. Swoją przestrzeń aranżowali i remontowali sami. Wystrój wnętrz to wizja Beaty. - Zawsze interesowałam się projektowaniem i dekorowaniem wnętrz. Bardzo lubię drewno, dlatego zabudowy grzejników czy siedzisko na buty przy wejściu wykonałam sama. Wolę oryginalne meble czy dekoracje i staram się robić je sama - napisała w formularzu zgłoszeniowym. 

Naturalne materiały  

Mieszkanie ma 90 metrów i zostało wyremontowane od podstaw: wylewki podłóg, okna, wyburzanie ścian. Wszystkie prace właściciele wykonali samodzielnie. - W efekcie po 15 latach jestem zadowolona głównie dlatego, że wszystko zrobiliśmy sami, łącznie z odnowieniem mebli. (...) Mąż na moje szczęście jest złota rączka i potrafi zrealizować moje pomysły. Oboje lubimy naturalne materiały, dlatego w domu dominuje cegła i drenwo - dodaje. 

Wnętrza utrzymane są w stylu loftowym. - Mimo, że jestem kobietą to wolę wnętrza surowe, bardziej męskie utrzymane w stylu industrialnym. Ten styl bardzo nam pasuje, ponieważ większość mebli takich jak np. stół możemy zrobić sami, a to dla nas bardzo ważne - podkreśliła w swoim zgłoszeniu. 

×

podziel się tym artykułem

Wyślij artykuł swoim znajomym