logo_main

Styl skandynawski według Marzeny

Uroczy domek zaaranżowany od A do Z przez właścicielkę - oto kolejne zgłoszenie w naszym konkursie. Mamy tutaj ukochany przez Polaków styl skandynawski, minimalistyczne dodatki i kolorowe akcenty. Zobaczcie!
1/7

Rodzina pełna pasji

Marzena, Wojtek i syn Miłosz - to kolejna rodzina, która zapragnęła pochwalić się swoim niezwykłym domem. Marzena pracuje w firmie informatycznej, Wojtek zawodowo związany jest z sektorem finansowym. W wolnym czasie wolnym oddają się swoim pasjom. - Lubimy spędzać aktywnie czas, syn gra w piłkę, mąż hobbistycznie gra na perkusji, ja bardzo lubię prace manualne, ciągle coś zmieniam, maluję, przerabiam, robię ręcznie biżuterię i jeżdżę rowerem - napisała w swoim zgłoszeniu Marzena. 

Własna aranżacja

Dom ma 120 metrów i składa się z salonu połączonego z kuchnią, dwóch łazienek oraz trzech sypialni. Wiele elementów właściciele wykonali sami. 

- W związku z kosztownymi, nieujętymi w budżecie naprawami, które pojawiły się po odbiorze, zrezygnowałam z pomocy architekta i podjęłam się zaplanowania przestrzeni na własną rękę. Kierowałam się sercem, intuicją i blogowymi wskazówkami - napisała w formularzu Marzena. - Wiele prac takich jak jak tapetowanie sypialni, malowanie, odnawianie starych drewnianych mebli wykonałam samodzielnie - dodaje. 

W domu dominuje styl skandynawski połączone z elementami minimalizmu. 

×

podziel się tym artykułem

Wyślij artykuł swoim znajomym