logo_main

Styl Hamptons u Kingi

Ten dom zachwyca. Mamy tu elementy stylu Hamptons i wyraźne inspiracje stylem New York. Wyszukane dodatki, przestrzeń i delikatne pastele. Widać tu artystyczną duszę. Zobaczcie sami!
1/7

Wymarzony dom dla aktywnej rodziny

Kinga, Sebastian i córka Nicole - to kolejna rodzina, która zdecydowała się na udział w naszym konkursie. Jak sami o sobie piszą, kochają sport. - Bardzo dużo czasu spędzamy na zewnątrz. Biegamy po lesie, spacerujemy wokół jeziora i bardzo lubimy wycieczki rowerami.

Kinga jest kosmetologiem i od 15 lat prowadzi swój gabinet. Kilka lat temu odkryła swoje nowe hobby. - Kilka lat temu odkryłam w sobie pasję do projektowania wnętrz. Ukończyłam kurs projektowania i mam zamiar realizować i spełniać swoje marzenia - wspomniała w formularzu zgłoszeniowym. 

Sebastian prowadzi firmę rodzinną. 

Piękne wnętrza 

Dom Kingi i Sebastiana mierzy aż 360 metrów i składa się z dwóch poziomów. Urządzony jest w stylu modern classic, ale znajdziemy w nim także elementy stylów New York oraz Hamptons. - Zainspirowały mnie duże przeszklenia z widokiem na las. Pragnęłam stworzyć ciepłe, przytulne wnętrze - zdradza w swoim zgłoszeniu Kinga. 

We wnętrzach szczególnie zachwycają dodatki. Mamy tutaj przepiękne lampy oraz dużo srebrnych ozdób. 

- Od prawie 10 lat jestem fanką programów telewizyjnych o tematyce budowlanej oraz wnętrzarskiej. Mam to szczęście, że mogłam w pełni realizować swoje pomysły i wizje podczas budowy naszego domu. Mąż ufa mi całkowicie - dodaje Kinga. 

×

podziel się tym artykułem

Wyślij artykuł swoim znajomym