logo_main

Black and white u Natalii

Połączenie czerni i bieli z dodatkiem elementów industrialnych - tak w skrócie można opisać mieszkanie Natalii. jest nowocześnie i przytulnie. Zobaczcie!
1/10

Młode małżeństwo na swoim

W niewielkim bliźniaku pod Poznaniem swój azyl ma Natalia z mężem. Pełnoprawnym członkiem rodziny jest także suczka Pimpi, która, jak napisała Natalia, wnosi do domu mnóstwo energii i radości. Od kiedy suczka pojawiła się w domu, właściciele regularnie uczęszczają z nią na długie spacery po okolicy. 

- Tereny wokół domu mamy idealne do tego typu aktywności, ponieważ mieszkamy przy samym lesie. Oboje dość dużo pracujemy, ale staramy się jak najwiecej czasu spędzać na zewnątrz - napisała w swoim zgłoszeniu. 

Ich pasją jest jazda na nartach oraz podróże. 

Odrobina loftu

Na mieszkanie Natalii składa się połowa bliźniaka, który znajduje się miejscowości Daszewice pod Poznaniem. Składa się z kuchni połączonej z jadalnią, salonu, dwóch łazienek oraz trzech sypialni. Jak wspomina Natalia, pomimo, iż mieszkają tam już dwa lata proces urządzania wnętrz nie został jeszcze zakończony. Skąd czerpali inspiracje? - Przy projektowaniu całego wnętrza mocno inspirowałam się propozycjami znalezionymi w internecie oraz w różnych pismach wnętrzarskich. 

Mieszkanie urządzone jest w stylu nowoczesnym. Połączenie bieli i czerni to ulubione zestawienie kolorystyczne właścicieli. 

×

podziel się tym artykułem

Wyślij artykuł swoim znajomym