logo_main

Kobiece wnętrze w gdyńskim mieszkaniu

50 metrów kwadratowych powierzchni urządzonej przez dwie zupełnie inne osobowości. Czy to w ogóle możliwe? Zobaczcie niezwykłe mieszkanie z Gdyni.
1/9

Przeciwieństwa się przyciągają

Kolejnymi uczestnikami konkursu jest małżeństwo z Gdyni. Jak wspomina w swoim zgłoszeniu Ania, to dwie silne osobowości. Ona jeszcze do niedawana była elektroradiologiem, on jest programistą. 

Mamy zupełne inne zainteresowania. Ja uwielbiam gdyński modernizm, wszystko, co związane z designem, wystawy, spektakle, wydarzenia kulturalne, odnawianie mebli. Mąż liczy, przelicza, tworzy systemy. Łączy nas jednak zamiłowanie do jedzenia, szukania nowych rozwiązań oraz kolekcjonowanie sztuki nowoczesnej. 

Mieszkanie aranżowali wspólnie, a efekty są na prawdę interesujące. 

 

Niezwykłe połączenia

Mieszkanie mierzy niecałe 50 metrów. Składa się z przedpokoju, salonu z zabudowanym balkonem, kuchni, łazienki, sypialni, gabinetu i toalety. Dodatkowo, w mieszkaniu udało się wygospodarować przestrzeń na niewielką pralnię. 

Jak wspomina w swoim zgłoszeniu Ania, aranżacja wnętrz była tematem wielu rozmów, a nawet tematem sporów.

- Bardzo dużo dyskutowaliśmy w kwestii kolorów. Jednak znaleźliśmy wspólny język i ostatecznie sama pomalowałam wszystkie ściany. Lubię stare parkiety, więc ten w mieszkaniu został wycyklinowany. Zachowaliśmy również drewniane okno, które zostało opalone i wyszlifowane.

Właściciele inspirowali katalogami i czasopismami wnętrzarskimi. 

 

×

podziel się tym artykułem

Wyślij artykuł swoim znajomym