logo_main

Na skandynawską nutę, czyli uroczy dom Marty

Dom Marty to kwintesencja stylu Scandinavian farmhouse. Właścicielka jest z niego szalenie dumna zwłaszcza, że urządzała go zupełnie sama. Zobaczcie!
1/8

Wyprowadzka z Warszawy 

- Nasz dom znajduje się w Olsztynie, na małym osiedlu, w okolicy lasów i jeziora. Mieszkamy tu od 3 lat. Postanowiliśmy rzucić warszawską korporacje i przeprowadzić się do Olsztyna. Przez ten czas dorobiliśmy się psa i syna Antoniego - tak o swojej rodzinie napisała Marta, właścicielka pięknego domu na Mazurach. 

- W sezonie najbardziej lubimy spędzać czas razem, na spacerach czy treningach z psem (trenujemy frisbee i bierzemy udział w zawodach). Zimą zaszywamy się w domu, palimy w kominku i celebrujemy codzienność - dodała. 

Na skandynawską nutę

- Nasz dom ma 120 metrów. Mamy kuchnię, jadalnię, salon, dwie łazienki i trzy sypialnie. Mieszkanie było projektowane przeze mnie dwa lata temu. W domu mamy mieszankę stylu skandynawskiego i Scandinavian farmhouse - napisała Marta. 

- Jestem z tego domu bardzo dumna, ponieważ urządzałam go od zera, totalnie sama. Począwszy od zaprojektowania instalacji kontaktów, świateł, a skończywszy na dodatkach - podsumowała. 

×

podziel się tym artykułem

Wyślij artykuł swoim znajomym