logo_main

Dom z dawnej leśniczówki

Dom Rafała to prawdziwy leśny azyl. Idealne połączenie motywów loftowych z klasycznymi. Każdy, kto ceni spokój i bliskość natury, zakocha się w tym miejscu! Podoba Wam się?
1/8

Dom pełen miłości

- Jesteśmy czteroosobową rodziną spod Częstochowy. Jako rodzice siedmioletniego Wiktora i rocznego Tymka staramy się stworzyć dom, który dla nas nie składa się tylko z murów ale i atmosfery panującej w nim. Na co dzień pracujemy w firmie finansowej a czas, który możemy poświęcić chłopakom lubimy spędzać na licznych wycieczkach i pokazywaniu im świata - tak o swojej rodzinie napisał Rafał, kolejny uczestnik naszego konkursu i właściciel pięknego domu. 

- Naszego domostwa pilnuje trzyletni owczarek niemiecki Ninja. Dwóch rezolutnych synków skutecznie i kompleksowo zorganizowało nam nasz czas wolny, ale gdy tylko zostaje choć chwila tylko dla nas lubimy słuchać muzyki, jeździć na koncerty i czytać książki w ciszy i spokoju - podsumował. 

Dawna leśniczówka

- Nasz dom to letnia leśniczówka historią liczącą ponad 60 lat., którą postanowiliśmy przerobić na klimatyczny podmiejski dworek. Jest tu niespełna 200 metrów, w których sami staraliśmy się stworzyć wyjątkowy klimat poprzez odkrycie na ścianach starej cegły, a z odzyskanej wybudowanie kominka, który stanowi centrum naszego salonu - napisała Rafał. 

Na parterze mieszczą się główne punkty domu: jadalnia, salon z biblioteczką, kuchnia, sypialnia i pokój dziecięcy. Na piętrze są małe pokoje gościnne dla licznych przyjaciół.

- Leśniczówkę kupiliśmy niespełna 4 lata temu z zamiarem urządzenia tu domku letniskowego. Magia tego miejsca sprawiła jednak, że osiedliliśmy tutaj na stałe. W naszym domu można spotkać wiele elementów związanych ze stylem klasycznym. Każdy z domowników miał swój udział w aranżacji naszego domu. Jego obecne wnętrze to konsensus naszych wyobrażeń i oczekiwań jakie mieliśmy po kupieniu tego domu - podsumował. 

×

podziel się tym artykułem

Wyślij artykuł swoim znajomym