logo_main

Kolorowy dom Angeliki

Ten dom zachwyca! Mamy tu odważne kolory, idealny balans pomiędzy meblami z sieciówek oraz własnoręcznie wykonanymi ozdobami. Angelika jest prawdziwą czarodziejką wnętrz! Podoba Wam się?
1/14

Przeprowadzka na wieś

- Trzy lata temu razem z mężem, synem i kotem uciekliśmy z hałaśliwego Poznania do małej wsi położonej w okolicy lasu. To nasz azyl od życia w biegu - tak o sobie i swojej rodzina napisała Angelika, właścicielka pięknego domu znajdującego się w Wielkopolsce. - Z zawodu jestem księgową, mój mąż Michał jest grafikiem, a syn Janek to energiczny przedszkolak i wielki fan Lego - dodała. 

Do rodziny należy też 10-letnia Cocoszka, mrucząca przyjaciółka wszystkich domowników. Co robią w wolnym czasie? - W sezonie wiosennym uwielbiany wspólne wyprawy rowerowe, pikniki w plenerze czy wypady nad jezioro - podsumowała. 

Własny ogród 

Nasze mieszkanie to szeregowiec. Ma 75 metrów. - To nasze spełnienie marzeń. W końcu możemy realizować swoje pasje. Ja w końcu mogłam amatorsko spełniać swoje dekoratorskie marzenia, a mąż znalazł miejsce do realizacji swoich drewnianych pasji - wspomniała. 

Dom to połączenie mebli ze znanych sieciówek z własnoręcznie wykonanymi dodatkami, jak np. półki czy drewniany obraz.

×

podziel się tym artykułem

Wyślij artykuł swoim znajomym