logo_main

Dom marzeń w stylu industrialnym

Dom Agnieszki to marzenie każdego miłośnika stylu loftowego. Mamy tu przepiękną cegłę, dużo drewna i stali. Któż nie chciałby zamieszkać w takich wnętrzach? Zobaczcie naszą galerię.
1/15

Cztery osoby i kot

- Jesteśmy rodziną o modelu "2+2". Mój mąż Jacek, głowa rodziny, jest inżynierem sprzedaży, fanem piłki nożnej oraz zdrowego, stylu życia. Ja, czyli Agnieszka jestem szefową działu zakupów w dużej firmie budowlanej. Moją pasją jest architektura, nowoczesne budownictwo oraz wszystko, co wiąże się z wystrojem wnętrz. Mamy dwóch synów: Kacpra i Karola - tak o swojej rodzinie napisała Agnieszka, posiadaczka pięknego, industrialnego domu. - Mieszka z nami nasz 3-letni kot Jim rasy Neva Masquerade, który jest pełnoprawnym członkiem naszej rodziny. Uwielbiamy podróże po Polsce, pokazywanie dzieciakom ciekawych miejsc, smakowanie lokalnych potraw. Po prostu bycie razem - dodała. 

Dom marzeń 

- W naszym nowym domu zamieszkaliśmy we wrześniu ubiegłego roku. Razem z ogrodem jest on spełnieniem naszych marzeń, tu czujemy się bezpiecznie - od takich słów opis swojego domu rozpoczęła Agnieszka. 

Dom ma powierzchnię 210 metrów. Składa się z dużej kuchni, otwartego salonu z antresolą i jadalnią, 2 łazienek, pralni, 2 garderób oraz 4 sypialni. Wnętrze urządzone jest w stylu nowoczesnym oraz industrialnym z dużym udziałem elementów drewnianych oraz cegły rozbiórkowej pochodzącej z poznańskiej kamienicy. Dominują w nim neutralne barwy takie jak czerń, biel i szarość, które połączone z naturalnym drewnem powodują, że wnętrze jest ciepłe i przytulne.

×

podziel się tym artykułem

Wyślij artykuł swoim znajomym