logo_main

Magiczny dom Małgosi

To dom z duszą. Małgosia wraz z mężem stworzyła wyjątkową przestrzeń, szanując jednocześnie historię tego wyjątkowego miejsca. Zobaczcie.
1/13

Stary dom z duszą

Małgosia wraz z rodziną mieszka z pięknym, starym domu.

- 23 lata temu z mężem zamieszkaliśmy w 200-letnim domostwie. Staramy się nie zniszczyć ducha starej gospody, wręcz uwiecznić najwięcej ile się da, remontując wiele rzeczy samodzielnie. Mąż wiele mebli wykonuje sam. Jest rzeźbiarzem. Historię Gasthofu opowiadają nam od wielu lat starsi mieszkańcy tego regionu - napisała.  

KLIKNIJ I ZOBACZ 1. MIEJSCE

Magiczne miejsce

- Po studiach szukaliśmy spokojnego miejsca z dala od drapieżnego miasta dotarliśmy do... lasu. Stara, 200-letnia karczma otworzyła przed nami swoją przestrzeń do zamieszkania, pachnącą drewnem, z odpadającym tynkiem z sufitu, z wyszabrowanymi piecami i oknami - opisała Małgosia. 

KLIKNIJ I ZOBACZ 2. MIEJSCE

- Nasz dom zbudowano z bloków drewna, na zewnątrz otynkowano. Z upływem lat każdy element jest coraz cenniejszy i bardziej wdzięczny za życie. Natura ofiarowała nam piękno, a my z szacunkiem staramy się dbać o nie - podsumowała. 

KLIKNIJ I ZOBACZ 3. MIEJSCE

Zwycięskie mieszkania wybrało jury w składzie: Anna Poprawska - Brand & Product Marketing Director Homebook.pl, Beata Kwiatkowska i Joanna Real-Studzińska - projektantki wnętrz i autorki bloga Make Home Easier oraz Iwona Ławecka-Marczewska, redaktor naczelna miesięcznika „Dobre Wnętrze”. 

 

 

 

×

podziel się tym artykułem

Wyślij artykuł swoim znajomym