logo_main

Cegła i drewno, czyli piękne mieszkanie Wioli

Mieszkanie Wioli to spełnienie jej marzeń. My też jesteśmy zachwyceni! Dwa poziomy zaaranżowane w stylu industrialnym z nowoczesnymi elementami. Co sądzicie o takim wnętrzu?
1/14

Spełnienie marzeń 

- Jesteśmy trzyosobową rodziną, która właśnie spełniła jedno ze swoich marzeń – zakupiła i wyremontowała nowe mieszkanie na Mokotowie. Do naszej drużyny należą: trzyletnia Stella, mama Wiola i tata Paweł - napisała kolejna uczestniczka konkursu, właścicielka zjawiskowego mieszkania w Warszawie. 

Wiola to obecnie mama na urlopie wychowawczym, która oddaje się projektowaniu wnętrz. Paweł to skuteczny manager z wieloletnim doświadczeniem i coach biznesowy.

- Jesteśmy pasjonatami stylowych wnętrz. Uwielbiamy szczególnie klimat starej cegły, drewno, stal, retro i vintage detale, naturalne materiały. Takich użyliśmy do aranżacji naszego mieszkania. Na co dzień staramy się być aktywnymi osobami. Kochamy spacery, kolarstwo szosowe, bieganie, tenis, narciarstwo zjazdowe - podsumowała Wiola. 

Nowe mieszkanie

- Nasze nowe, mokotowskie mieszkanie jest dwupoziomowe i ma 94 metry kwadratowe. Znajduje się na 6 i 7 piętrze, dwóch ostatnich kondygnacjach bloku - napisała Wiola.

- Na drugim poziomie nie było nawet ścian działowych. Wszystko planowaliśmy i projektowaliśmy sami, tak jak je sobie wymarzyliśmy. Nasze mieszkanie tworzą: salon z kuchnią, pokój biurowy, w których zbudowaliśmy szerokie parapety, by podziwiać panoramę Warszawy, sypialnia z garderobą i pokój Stelli, z których można wyjść na taras, garderoba z pralnią, łazienka z wanną i druga z prysznicem. Jest w nim dużo starej cegły, drewna, lamp, trochę czarnej stali, naturalnych dodatków - opisała swoje ukochane miejsce na ziemi. 

×

podziel się tym artykułem

Wyślij artykuł swoim znajomym