logo_main

Sztuka kompromisu w mieszkaniu Klaudii i Przemka

To mieszkanie to najlepszy przykład na to, że odmienne style mogą się pięknie dopełnić. Znajdziemy tutaj za równo elementy industrialne czy loftowe, jak i rustykalne. Mieszkańcy inspirowali się warmińsko-mazurką zabudową pruską, ale nadali jej bardziej współczesny charakter
1/9

Miłośnicy natury i architektury

Mieszkanie Klaudii i Przemka znajduje się w Olsztynie. Domownicy przyznają, że interesują się architekturą, a wolny czas najchętniej spędzają na pieszych i rowerowych wycieczkach po okolicy pełnej lasów i jezior. Klaudia pracuje w firmie ubezpieczeniowej, prowadzi też bloga i kanał na Youtube. Przemek jest pasjonatem wędkarstwa i żeglarstwa.

Przeszłość vs teraźniejszość

Aranżacja wnętrza to pomysł mieszkańców. Na 79 metrach znajdziemy elementy industrialne, loftowe, rustykalne i współczesne. - Nasze mieszkanie jest nieustannym kompromisem pomysłów, przełamanych ulubionymi stylami i cały czas żyje i się zmienia, ponieważ nie jest jeszcze w pełni urządzone. Mamy w nim liczne elementy drewniane, kamień, szkło czy starą rozbiórkową cegłę – napisała w zgłoszeniu Klaudia.

×

podziel się tym artykułem

Wyślij artykuł swoim znajomym