logo_main

Minimalizm i elementy loftowe u Rafała

Dom Rafała to połączenie stylu industrialnego z kolorowymi akcentami. Wnętrza są jednocześnie bardzo nowoczesne, jak i przytulne. MY jesteśmy na tak!
1/15

Rafał i jego drużyna

- Jesteśmy czteroosobową, pełną energii rodziną. Trzech mężczyzn i jedna, ale najważniejsza dla nas kobieta - szefowa wszystkich szefów, ukochana mama i żona. Najmłodszy z nas ma niespełna dwa lata i mocne imię: Gustaw odzwierciedlające jego charakter. Dwa lata starszy Julian uwielbia domino i książki - tak swoją rodzinę opisał Rafał, którego pasją jest architektura i projektowanie wnętrz. 

 

Wielopokoleniowy dom

- Mieszkamy w leciwym domu, który jest w naszej rodzinie od 3 pokoleń. Kilka lat temu postanowiliśmy sami wyremontować poddasze, które stało się naszym domem. Mieszkanie ma prawie 100 metrów i zaprojektowaliśmy je samodzielnie. Przebudowaliśmy całość wyburzając wszystkie ściany i tworząc nową przestrzeń - wspomniał Rafał.

W domu panuje styl industrialny i minimalistyczny. Szczególną uwagę zwracają stylizowane meble w większości wykonane przez samych właścicieli.

×

podziel się tym artykułem

Wyślij artykuł swoim znajomym