logo_main

Styl vintage według Marty

To malutkie mieszkanko zachwyca! Jest dopracowane w każdym calu i widać w nim artystyczną duszę. Kto jest odpowiedzialny za taki wystój? Sprawdźcie!
1/14

Projektantka z powołania

- Razem z moim chłopakiem mieszkamy w mieszkaniu, które sama zaprojektowałam i urządziłam. Z wykształcenia jestem ekonomistką, z pasji projektantką, zajmuję się także szyciem na miarę ubrań z recyclingu - tak o sobie napisała Marta z Krakowa, która na malutkiej przestrzeni stworzyła prawdziwe wnętrzarskie cudo.  - Lubimy wycieczki i to zarówno do dużych miast, w których można poznać architekturę, sztukę danych narodowości i miejsc, jak i do pięknych, nieskazitelnych miejsc gdzie, można być blisko natury - podsumowała. 

Kawalerka z elementami vintage

Dom Marty ma 28 metrów. To malutkie mieszkanko mieści się w starym bloku na jednym z krakowskich osiedli. Co może być ciekawe, kiedyś budynek ten był domem seniora i zamieszkiwały go osoby starsze. Stąd w budynku wciąż są np. bardzo szerokie korytarze oraz świetlica do spotkań sąsiedzkich.  

- Mieszkanie urządzałam w 2016 i 2017r. Uważam, że styl naszego mieszkania to eklektyczny miks elementów rustykalnych oraz vintage połączany z aktualnymi trendami i nutką nowoczesności. (...) Największy wpływ na wystrój wnętrza miałam ja. Kocham vintage i styl lat 30', 60' i 70'. Żeby nie robić jednak z mieszkania muzeum, wdrożyłam nowoczesne elementy wystroju - opisała w swoim zgłoszeniu Marta.  

×

podziel się tym artykułem

Wyślij artykuł swoim znajomym