logo_main

Rustykalny domek Ilony

Dom Ilony zachwyca prostotą i nienachalnym wystrojem. Mamy tu styl industrialny przełamany rustykalnymi akcentami. Podoba Wam się?
1/7

Miejsce dla całej rodziny

- Nasza rodzina liczy 4 domowników, właściwie nie! Jest nas sześcioro: mama Ilona, tata Filip, synowie Igor i Olaf oraz kundelek Odi i rybka Tomek - od takiego opisu swoje zgłoszenie rozpoczęła Ilona, która jest właścicielką uroczego domku z wpływami rustykalnymi. 

Ilona pracuje w branży nieruchomości, Filip jest grafikiem komputerowym oraz muzykiem. Chłopcy chodzą do szkoły. Starszy próbuje swoich sił w dziennikarstwie, pisząc artykuły do lokalnych gazet. Młodszy jest fanem klocków Lego i na zabawie nimi spędza wiele czasu.

Cała nasza rodzina kocha psy i gry planszowe.

Dom pod miastem 

Dom Ilony ma 140 metrów. Jest parterowy z antresolą. Na dole znajdują się trzy sypialnie, salon połączony z kuchnią, łazienka, WC oraz spiżarnia. Antresola to otwarta przestrzeń. - Wiele elementów dekoracyjnych wykonujemy w domu sami, poprzez wykończenie ścian deskami z palet. Dodatkowo na ścianie w WC znajduje się mural o tematyce muzycznej - napisała w swoim zgłoszeniu. 

Dom jest zaaranżowany w stylu industrialnym z wpływami rustykalnymi. Wiele elementów pozostaje jeszcze do wykończenia.  

×

podziel się tym artykułem

Wyślij artykuł swoim znajomym