logo_main

Styl industrialny według Moniki

Ten dom zachwyca. Każdy element jest dopracowany w najmniejszym szczególe. Monika zawsze marzyła o domu na wsi i wraz z mężem spełniła swoje marzenia. Jej industrialne królestwo mieści się w Wielkopolsce. Zobaczcie!
1/12

Ucieczka na wieś

Rodziną, która postanowiła pokazać nam swój piękny dom są: Monika, Piotra i synek Leon. - Dokładnie kilka miesięcy temu ot tak postanowiliśmy zmienić nasz świat i prosto z Poznania uciekliśmy na wieś, mieszkamy w urokliwej miejscowości Straduń położonej wśród jezior i lasów - opisała historię swojej rodziny Monika. - Tak, tak zamieniliśmy tramwaje na rowery, widok na wieżowce, na widok na las, zakupy w marketach, na zakupy w jedynym sklepiku spożywczym we wsi. Chcemy żyć zdrowo i cieszyć się wspólnie spędzonymi chwilami wśród natury - dodała. 

Monika jest doktorem nauk rolniczych, Piotr pracuje w branży budowlanej. 

Styl industrialny 

- Nasz dom jest wolnostojącym domkiem jednorodzinnym. Zamieszkaliśmy w nim 3 miesiące temu. Nadal go urządzamy. Lubimy styl industrialny, dlatego od początku założyliśmy, że dominującymi kolorami będzie czerń, biel, szarości, struktura betonu, a jego dodatek stanowić będzie drewno dębowe - opisała w swoim zgłoszeniu. 

Na wyróżnienie zasługują: stół do jadalni, okap w kuchni, stoliki w sypialni, konsola w przedpokoju oraz przepiękna kanapa w salonie. 

×

podziel się tym artykułem

Wyślij artykuł swoim znajomym