logo_main

Styl eklektyczny u Joanny

To mieszkanie to kwintesencja stylu eklektycznego. Autorką takiej koncepcji aranżacyjnej jest Joanna, która odkryła w sobie pasję do urządzania wnętrz. Jak Wam się podoba taki styl?
1/10

Wesoła rodzinka

Kolejną osobą, która zdecydowała się wziąć udział w konkursie O!Twórz Mieszkanie i pokazać światu swoje niezwykłe wnętrza jest Joanna. 

- Jesteśmy pięcioosobową rodziną. Najstarszy syn, Damian ma 23 lata i nie mieszka już z nami, ale i tak bardzo często nas odwiedza. Mamy jeszcze syna Antka i córkę Olę - napisała w swoim formularzu. - Jesteśmy całkiem zwyczajną rodzinką. Mąż jest informatykiem, wspólnie prowadzimy też biuro rachunkowe - dodała. 

Niezwykły klimat 

Mieszkanie Joanny jest dwupoziomowe i ma około 100 metrów. - Na górnej kondygnacji znajdują się dwa pokoje dzieci, łazienka i składzik. Dolna kondygnacja to serce domu: salon, kuchnia i jadalnia w jednym - opisała Joanna w swoim zgłoszeniu. Na parterze znajduje się także jedna sypialnia oraz łazienka. 

Przestrzeń zaaranżowana jest w stylu eklektycznym. Znajdziemy tu zarówno stylizowane meble z letniej chatki, jak kolorowe dodatki nawiązujące do świetlistego glamour. - Całość to efekt wspólnych decyzji. Mieszkanie przez cały czas się zmienia, ciągle coś odnawiamy albo przemalowujemy - podsumowała.  

 

×

podziel się tym artykułem

Wyślij artykuł swoim znajomym