logo_main

Dom Kasi inspirowany stylem nowoczesnym

Niewielki dom, w którym dominuje styl nowoczesny przełamany naturalnymi dodatkami. Mamy tu zarówno beton, czerń, jak drewno i intensywną żółć. Dzięki temu całe wnętrze jest ciepłe i przytulne. Ko stworzył taki azyl? Zobaczcie!
1/8

Miłośnicy motoryzacji i niebanalnych dodatków

Ona - germanistka i pasjonatka pięknych wnętrz. On - logistyk i miłośnik psów. Połączyły ich motocykle i, jak napisała w swoim zgłoszeniu, to one doprowadziły oboje do ołtarza. Najszczęśliwsi czują się w swoim domu. - To jest nasze miejsce na ziemi, gdzie znikają wszystkie troski i zmartwienia, gdzie czujemy się bezpieczni - podsumowała Kasia.

Swój wymarzony dom urządzali sami inspirując się tym, co znaleźli w internecie. Najbardziej zależało im na tym, by wnętrze było nowoczesne, ciepłe i przytulne. 

Nowoczesne i ciepłe wnętrze 

Dom Kasi ma 123 metry. Parter składa się z salonu połączonego z jadalnią, kuchni, łazienki, wiatrołapu z garderobą oraz schowka pod schodami. Na piętro prowadzą drewniane schody. Tam znajduje się sypialnia z garderobą, druga łazienka z wanną, biuro, dwa pokoje szczytowe oraz z małej pracowni.

Wnętrza zaaranżowane są w stylu nowoczesnym. Dominują proste formy i ponadczasowa biel. Aby zachować spójność w całym domu znalazły się czarne i szare dodatki. By ożywić wnętrze, właściciele postawili także na kolorowe poduszki i elementy z drewna. 

 

×

podziel się tym artykułem

Wyślij artykuł swoim znajomym