logo_main

Piękne mieszkanie w kamienicy

Wystrój tego mieszkania to zasługa Małgorzaty, która upodobała sobie styl skandynawski. W połączeniu z kolorowymi akcentami efekt jest piorunujący. Jak Wam się podoba?
1/13

Klimatyczne mieszkanie i wyjątkowi mieszkańcy

Kolejnymi uczestnikami naszego konkursu są Małgorzata, Krzysztof i dwóch cudownych chłopców - Antek i Jęrduś. 

- Stawiamy znak równości pomiędzy naszymi pasjami, a życiem zawodowym. Uzupełniamy się - mnie fascynują wnętrza, a męża sport, turystyka i fotografowanie natury. Nasze dzieci dodatkowo dbają o to by nigdy nam się nie nudziło. Potykamy się więc o porozrzucane zabawki i mijamy rozpędzone hulajnogi - wspomniała Małgorzata. 

Magiczne mieszkanie w kamienicy

By dostosować mieszkanie do swoich potrzeb Małgorzata wraz z mężem zdecydowali się na remont. - Tam gdzie kiedyś była kuchnia, teraz jest sypialnia z garderobą, łazienkę powiększyliśmy o spiżarnię, odsłaniając ukryte w niej narożne okno. Z części przedpokoju wydzieliliśmy kuchnię i toaletę - opisała Małgorzata w swoim zgłoszeniu. 

Oboje zgodnie twierdzą, że mieszkanie nie jest urządzone. - Mieszkamy tu 3 rok ciągle nie kończąc etapu urządzania. Lubimy patrzeć jak nasze wysokie, przestrzenne kamieniczne wnętrza zmieniają się razem z nami. Do stonowanej "Skandynawii" śmielej dodajemy kolory i z ekscytacją patrzymy na ten miły skręt w stronę eklektyzmu - podsumowuje. 

×

podziel się tym artykułem

Wyślij artykuł swoim znajomym