logo_main

Styl black and white według Małgorzaty

Ten dom jest piękny. Mamy tu elementy klasyczne, glamour i black and white. Wszystko jest spójne i eleganckie. Podoba Wam się?
1/11

Wymarzony dom

Dom z własnym ogródkiem oraz kominkiem od zawsze był marzeniem Małgorzaty. Mieszka wraz z mężem.    

- Obydwoje wciąż dużo pracujemy, mąż prowadzi firmę związaną z hydrauliką siłową, a ja jestem księgową. Z przyjemnością wracamy do domu. Obydwoje jeździmy zimą w góry a, latem wolny czas spędzamy na naszej łódce. (...) Uwielbiam to miejsce, uwielbiam ten dom, w końcu odnalazłam swoje miejsce na ziemi - napisała w swoim zgłoszeniu. 

Black and white

Budowa wymarzonego domu Małgorzaty zakończyła się w 2017r. Ma 180 metrów i urządzony jest w stylu klasycznym z elementami glamour. - Troszkę pozmienialiśmy pierwotny projekt, tak by dopasować go do naszych potrzeb i po roku mieszkania uważam, że wszystko zostało dobrze przemyślane. Wnętrze jest bardzo jest bardzo funkcjonalne - napisała Małgorzata. 

Właścicielka długo zastanawiała się jak urządzić nowy dom. W końcu jedno wydarzenie zainspirowało na tyle, by postawić na klasykę połączoną z glamour. - Co nas, a raczej mnie zainspirowało do stylu glamour ? Jeden piękny dzień z naszego życia. Na rocznicę ślubu dostałam od męża piękny pierścionek z diamentem i od tego pięknie błyszczącego diamentu wszystko się zaczęło - podsumowała. 

 

×

podziel się tym artykułem

Wyślij artykuł swoim znajomym