logo_main

Nowoczesna kawalerka Pawła

Mieszkanie Pawła to kwintesencja stylu nowoczesnego. Pomimo niewielkiej powierzchni właścicielowi udało się uzyskać niepowtarzalny efekt. Zobaczcie!
1/9

Mieszkanie dla singla

Paweł mieszka w uroczej kawalerce, którą aranżował samodzielnie. Jest urządzone w bardzo nowoczesnym stylu. 

Ten absolwent krakowskiej Akademii Wychowania Fizycznego pozostaje w nieustannym ruchu i wolny czas spędza bardzo aktywnie: na rowerze, siłowni lub nartach. Jego pasją jest także fotografia.  

Błysk i najwyższej jakości materiały  

Mieszkanie ma 33 metry i składa się z dwóch pokojów, kuchni oraz łazienki. Jest wykończone dużymi ozdobnymi płytami gresowymi oraz małymi, które zastosowano w łazience oraz w kuchni. 

Znajdziemy tu niebanalne dodatki z najwyższej jakości materiałów m. in. dębowy bar i stolik oraz nowoczesny sufit dający efekt lustra. Właścicielowi zależało, by jak najefektywniej wykorzystać przestrzeń. - W łazience są cztery różnego rodzaju oświetlenia co nadaje odpowiedni klimat. Pomimo niewielkiego metrażu tak zaprojektowałem, że mieszkanie wizualnie sprawia wrażenie 50 metrowego. Projektując i wybierając materiały wykończeniowe chciałem aby wyglądało nowocześnie i tak też jest - podsumował Paweł. 

×

podziel się tym artykułem

Wyślij artykuł swoim znajomym