logo_main

Rustykalny dom Małgorzaty

Wnętrza tego domu są dopracowane w każdym calu. Mamy tu przepiękne meble, wyjątkowe dodatki z duszą i przede wszystkim niezwykłą historię właścicieli. Zobaczcie!
1/12

Miłość po latach

Kolejną uczestniczą konkursu jest Małgorzata, która przed laty zakochała się w stylu rustykalnym. - Kiedy miałam 13 lat odwiedziłam stary dom w Kutnie swojego kolegi z podstawówki. Pomyślałam wtedy, że chciałabym kiedyś móc urządzić tak duży i przestronny dom. Lata mijały… Po trzech dekadach przypadkiem spotkaliśmy się ponownie. Dziś jesteśmy małżeństwem, wspólnie wychowujemy trójkę dzieci, a marzenie o remoncie stumetrowego domu, pamiętanego z dzieciństwa nieoczekiwanie się spełniło - napisała w swoim zgłoszeniu. 

Rustykalne elementy 

Dom ma 110 metrów i składa się salonu, kuchni, łazienki oraz 4 sypialni. Proces urządzania wnętrz wciąż trwa. - Gdy się tu wprowadziliśmy, wszystko trzeba było urządzić od zera, praktycznie nie było mebli, poza 40-letnim segmentem, który dostał nowe życie i nadal nam służy - napisała w zgłoszeniu Małgorzata. 

Wiele mebli i dodatków pochodzi w pchlego targu. - To dzięki niemu odkryłam w sobie pasję do staroci i nadawania im nowego oblicza. W chwili obecnej 80% mebli w domu pochodzi właśnie z pchlego targu lub jest odziedziczone po przodkach - podsumowała. 

×

podziel się tym artykułem

Wyślij artykuł swoim znajomym