logo_main

Przytulne gniazdko Pauliny i Piotra

Mieszkanie Pauliny i Piotra to prawdziwy raj dla miłośników odważnych kolorów. W dobie bieli postawili bowiem na czerń, bordo oraz ciemną zieleń. Podoba Wam się taka aranżacja?
1/9

Miejsce do odpoczynku

Kolejnymi uczestnikami konkursu O!Twórz Mieszkanie są Paulina oraz Piotr. Ona to miłośniczka rękodzieła marząca o dekorowaniu wnętrz. On jest fotografem i zapalonym melomanem. 

KLIKNIJ I ZOBACZ 1. MIEJSCE

- Obydwoje uwielbiamy dobrą kuchnie, podróże, seriale, a przede wszystkim lubimy się razem śmiać. Nasze mieszkanie to miejsce gdzie odpoczywamy. Lubimy spędzać czas tylko we dwoje - zdradziła w swoim formularzu zgłoszeniowym Paulina. 

KLIKNIJ I ZOBACZ 2. MIEJSCE

Szybka decyzja

- Zakup tego mieszkania był chyba najszybszą decyzją w naszym życiu. Ponad dekadę mieszkaliśmy piętro wyżej i nawet nie specjalnie myśleliśmy o zmianie, a tym bardziej w tym samym bloku. Przekonało nas 30 metrów więcej - zdradziła w swoim zgłoszeniu. - W dobie bieli i szarości u nas dominują ciemne kolory: czerń, ciemna zieleń. Postawiliśmy na eklektyzm! Połączyliśmy stare z nowym i wyszło nam całkiem przytulne gniazdko, które dzięki wciąż pojawiającym się nowym dodatkom, zmienia się odrobinę - podsumowała. 

KLIKNIJ I ZOBACZ 3. MIEJSCE

Zwycięskie mieszkania wybrało jury w składzie: Anna Poprawska - Brand & Product Marketing Director Homebook.pl, Beata Kwiatkowska i Joanna Real-Studzińska - projektantki wnętrz i autorki bloga Make Home Easier oraz Iwona Ławecka-Marczewska, redaktor naczelna miesięcznika „Dobre Wnętrze”.

 

×

podziel się tym artykułem

Wyślij artykuł swoim znajomym