logo_main

Niezwykły dom Joanny

Dom Joanny to miejsce pełne radości i miłości. Skandynawskie wnętrza z tradycyjnym zacięciem to idealne warunki dla dzieci. Podoba Wam się?
1/11

Joanna i jej rodzina

Joanna to pasjonatka pięknych wnętrz. Od czternastu lata szczęśliwie zamężna, mama trójki wspaniałych dzieciaków. Cała rodzica bardzo się kocha i jest niezwykle optymistyczna. - Jesteśmy parą od czternastu lat, mamy trójkę wspaniałych dzieci... i mamy dom... wybudowany od podstaw na fundamentach szczęścia, który cały sama, własnymi rękoma wymalowałam radością, a wszyscy wypełniliśmy miłością!! I mieszkamy w nim dwa miesiące pisząc nową historię dla tego miejsca i naszej rodziny! Nasze motto to M I Ł O Ś Ć! Wszędzie i zawsze! - napisała w swoim formularzu zgłoszeniowym. 

Do rodziny należą także 13-letnia adoptowana sunia „Żabka” i mała kotka „Milka”.

Wymarzony dom

Dom składa się z salonu połączonego z jadalnią i kuchnią, czterech sypialni, trzech łazienek, gabinetu oraz garażu. Właściciele samodzielnie aranżowali i wykańczali poszczególne pomieszczenia. - Od podstaw sami wymyślaliśmy wszystkie zmiany. Potem już ja zajęłam się malowaniem i urządzaniem domu mając wałek w jednej ręce, a w drugiej kołysząc niemowlaka. Tak! Mając 4- miesięcznego Leosia malowałam nowy dom - napisała w swoim formularzu zgłoszeniowym Joanna. 

Wnętrze jest jasne i ciepłe. Dominują biele i szarości. 

×

podziel się tym artykułem

Wyślij artykuł swoim znajomym