logo_main

Miejsce pełne pamiątek

W tym wnętrzu odnaleźć można dodatki z Włoch, Maroko czy Islandii. Właściciele to zapaleni podróżnicy. Czy udało im się połączyć niezwykłe dodatki ze stylem skandynawskim? Sprawdźcie!
1/12

Miejsce dla całej rodziny 

Jest ich troje - Beata, Adam i piesek Meggi.

Beata, brazylijska dusza w skandynawskiej skorupce. Zapalona podróżniczka. Miłośniczka piękna i harmonii, która potrafi życie spakować do jednej walizki na długo. Gotuje, projektuje, smakuje życie wszystkimi zmysłami.

Adam, skandynawska dusza w śródziemnomorskiej obudowie. Minimalista w słowie i dizajnie.

Meggi to przyziemny piesek o krótkich nóżkach i wielkim sercu.

Pamiątki z podróży 

- Nasze mieszkanie to nasze miejsce na ziemi. Lubimy tu wracać gdziekolwiek byśmy nie byli - napisała w swoim zgłoszeniu Beata. 

Wnętrze wypełnione jest pamiątkami z podróży. Znajdziemy tu m. in. dywan z Maroka, świece z Islandii, kawiarkę z Włoch czy moździerz z Brazylii. Wszystkie funkcjonalne i wszystkie harmonijnie wplecione w skandynawski styl. Każdy przedmiot ma swoją przeszłość i opowiada swoją własną historię.

 

Właściciele aranżowali swoje wnętrza samodzielnie i robili to w sposób niezwykle przemyślany. - Przestrzegaliśmy zasad feng shui i koła kolorów. Wiele mebli to popularne funkcjonalne modele, a inne to prawdziwe perełki - wspomina Beata. 

×

podziel się tym artykułem

Wyślij artykuł swoim znajomym