logo_main

Orientalne elementy w mieszkaniu Kamili

Malutkie mieszkanie Kamili i jej narzeczonego to kwintesencja stylu eklektycznego z nutką orientu. Ciekawe dekoracje, intensywne kolory i różne materiały. Czy to da się połączyć? Sprawdźcie!
1/7

Kawalerka pełna pasji

Kamila to nauczycielka języka angielskiego, która kocha gotować. Jest miłośniczkę seriali i posiadaczką półrocznej kotki. Narzeczony Kamili, Shankar pochodzi z Indii i zawodowo związany jest z bankowością.

Pasją Kamili jest aranżacja wnętrz. - W naszym mieszkaniu zawsze coś się zmienia (...) Gdyby ktoś stworzył guzik do zmieniania wnętrz jednym kliknięciem, pewnie chętnie skorzystałabym z niego, aby znowu coś zmienić - wspomniała w swoim zgłoszeniu. 

27 metrów koloru

Mieszkanie składa się z kuchni połączonej z salonem, małej garderoby, łazienki oraz balkonu. Mieści się w nowym bloku. Całą przestrzeń Kamila zaaranżowała sama.- Robiłam to w taki sposób, abyśmy czuli się jak u siebie. Sama z tatą kładłam kafelki, tapetę, czy podłogę - napisała w swoim zgłoszeniu. 

W mieszkaniu dominuje kolor miętowy. W salonie i w kuchni znajduje się mnóstwo przeróżnych ozdób oraz bibelotów, które tworzą spójną całość. 

×

podziel się tym artykułem

Wyślij artykuł swoim znajomym