logo_main

Stylowe mieszkanie Amelii i Filipa

To mieszkanie jest dopracowane w każdym calu. Niebanalne dodatki, naturalne materiały i jasne kolory. Jak wygląda wnętrze zaaranżowane przez architektów? Zobaczcie!
1/8

Architekci na swoim

Amelia i Filip są architektami. Ich największą pasją jest aranżacja wnętrz. - Uwielbiamy urządzać i przekształcać mieszkania, dostosowywać je do aktualnych potrzeb, a większość prac we wnętrzu wykonujemy samodzielnie. Szczególnie upodobaliśmy sobie kamienice ze względu na wysokość pomieszczeń i ich niepowtarzalny klimat - napisali w swoim zgłoszeniu. 

Piękna kamienica

Mieszkanie Amelii i Filipa mieści się we wrocławskiej kamienicy. Miejsce odzyskało swój pierwotny charakter dzięki dodaniu sztukaterii i wyeksponowaniu oryginalnego parkietu. Para postawiła na nietuzinkowe dodatki. - Salon stworzyliśmy w eleganckim stylu przy użyciu bieli, złota, drewna oraz marmurowych akcentów. Największe pomieszczenie zostało podzielone na strefy: salonu z kominkiem, jadalni oraz stanowiska do pracy, zlokalizowane za regałem. Schowana za dużym portalem sypialnia, została w całości pomalowana w kolorze ciemnej zieleni co pomogło uzyskać efekt przytulnego, odseparowanego od reszty mieszkania „pudełeczka” - podsumowuje 

Mieszkanie urządzone jest w stylu klasycznym, sprawiającym wrażenie niezmienionego od lat. Przełamane zostało to odważnymi kolorami i nowoczesnymi meblami.

×

podziel się tym artykułem

Wyślij artykuł swoim znajomym