logo_main

Skandynawskie wnętrze z nutką boho

100-metrowe mieszkanie Kasi to kwintesencja Skandynawii z drobnym twistem. We wnętrzach królują biel i szarość, ale nie brakuje tu też ciekawych dodatków w stylu boho i orientalnym - to wspomnienie o wspaniałych podróżach domowników.
1/11

Miłośniczka home stagingu

W tym pięknym i jasnym mieszkaniu Kasia mieszka z partnerem i kotem. - Łączy nas wspólna pasja do podróżowania, a właściwie wolności, którą dają nam wyjazdy na inny kontynent i w inną kulturę – zaznaczyła w zgłoszeniu. Kasia uwielbia urządzać i zmieniać wnętrza, jest wielką miłośniczką home stagingu. Na co dzień prowadzi własny sklep z dodatkami do mieszkania. - Postanowiłam założyć go po tym, jak miałam problemy z wyszukaniem wyposażenia do własnego wymarzonego mieszkania – przyznała.

Umiłowanie skandynawskiego minimalizmu

100-metrowe mieszkanie znajduje się w starej kamienicy w Bochni. Zostało urządzone w 2016 roku. Kiedyś styl panujący w mieszkaniu Kasia określała jako boho-scandi, z biegiem czasu wnętrza wypełniały kolejne dodatki i dekoracje. - Ukochałam sobie skandynawski minimalizm i prostotę stąd w mieszkaniu pojawiają się głównie biel, czerń i szarość. Orientalne, czy też boho dodatki przypominają o podróżach, egzotycznym świecie i nadają charakteru, który jest odzwierciedleniem naszych pasji – zaznaczyła Kasia.

×

podziel się tym artykułem

Wyślij artykuł swoim znajomym