logo_main

Dom Moniki inspirowany lasem

Dom w lesie - to było marzenie Moniki, które udało się spełnić. Wnętrza są tak zaprojektowane, by las przenikał do środka. Zapraszamy do oglądania tego niezwykłego miejsca.
1/10

Z dala od miasta

Ta rodzina to: mama Monika, tata Maciej i synek Milo. Jakiś czas temu rzucili wszystko i przeprowadzili się za miasto. Mieszkają w pięknym domu otoczonym przez przyrodę. - Wybudowaliśmy dom w lesie. Spełniłam swoje marzenie o domu z widokiem na drzewa, wiewiórki i ptaki - wspomniała na samym początku Monika. 

Dom w lesie

- Nasz dom znajduje się w małej w Wielkopolsce. Mamy za każdym oknem las. Wnętrze i zewnętrze wymyśliłam sobie sama. Było to trudne zadanie gdyż musiałam pogodzić dwa odrębne światy: miastowy i nowoczesny mojego męża z drewniano - leśnym swoim - tak o swoim wymarzonym domu napisała właścicielka. 

Dom ma 230 metrów. Centralnym miejscem w domu jest salon z wielkim przeszkleniem przez dwa poziomy oraz wysokim sufitem obitym prawdziwym modrzewiem. Uwagę zwraca także cudna antresola z której rozciąga się widok na las. Dom upiększają dwa kominki: romantyczny z cegły znajdujący się w sypialni właścicieli oraz drugi, bardziej nowoczesny w salonie.

Największa atrakcją są ogromne przeszklenia dzięki którym zaciera się granica między tym co wewnątrz, a tym co na zewnątrz. 

×

podziel się tym artykułem

Wyślij artykuł swoim znajomym