Strona główna
hilton

Z hotelu Hilton do Twojego domu

Trwałość, funkcjonalność i elegancja – na te aspekty zwracali uwagę architekci, projektujący hotel Hilton we Wrocławiu. Stał się on częścią kompleksu hotelowo-biurowo-mieszkalnego OVO, który wyróżnia unikatowa bryłą i elewacja. Nie mniej wyszukane rozwiązania można znaleźć wewnątrz budynku.

​Hotel Double Tree by Hilton

Hotel Double Tree by Hilton we Wrocławiu jest częścią futurystycznego kompleksu OVO, w którym znalazło się też miejsce dla części biurowo-mieszkalnej. Został on zaprojektowany przez międzynarodową pracownię architektoniczną Gottesman-Szmelcman Architecture. Według twórców tego kompleksu, OVO to nowa wizja miejskiego życia, która odzwierciedla dynamiczną i kosmopolityczną naturę Wrocławia.

design

Niestandardowe rozwiązanie

Ze względu na architektoniczne rozwiązania zastosowane w inwestycji OVO Wrocław potrzebne było przygotowanie niestandardowych projektów drzwi. - Kluczem jest dobre poznanie klienta oraz gotowość do odpowiadania na jego potrzeby. Jeśli dodamy do tego indywidualne podejście, nowoczesne wzornictwo i odpowiednią jakość produktów, mamy dużą szansę na sukces. – podkreśla Łukasz Luto, wiceprezes zarządu Porta KMI Poland.

styl

Indywidualne podejście

Porta Drzwi indywidualnie podchodzi nie tylko do potrzeb inwestorów, ale i klientów prywatnych. Niestandardowe wymiary skrzydeł? Nietypowy kolor? Spersonalizowany frez? Nie ma problemu. W ramach usługi „Kontrakt” Specjaliści ds. rozwiązań nietypowych są w stanie przygotować drzwi pod specjalne potrzeby. Wiąże się to z dłuższym czasem oczekiwania i nieco większym kosztem, ale efekt końcowy może być równie efektowny jak w hotelu Hilton.

styl skandynawski

Trwała i funkcjonalna okleina

Projektowanie z myślą o prestiżowej inwestycji to nie tylko indywidulane podejście i dbałość o wyjątkowy design. Hotelowe drzwi muszą być też funkcjonalne, dlatego w części budynku przeznaczonej do użyteczności publicznej skrzydła pokryto niezwykle wytrzymałą okleiną CPL. Skoro sprawdza się ona w tak obleganym hotelu, na pewno poradzi sobie też z aktywnym życiem w Twoim domu. Jeśli cenisz sobie trwałość i funkcjonalność zainteresuj się kolekcją Porta CPL, w której zastosowaliśmy właśnie tę okleinę.

REKOMENDOWANE DRZWI

TOP KOLEKCJE