Strona główna

P

MODEL

Popielaty Euroinvest

KOLOR

Portadecor

OKLEINA

KOLEKCJA

Porta DECOR

cena od 275,52 zł

(zawiera 23% VAT)

WYGODNE ROZWIĄZANIA

+Wersja przesuwna do małych pomieszczeń.

+Duży wybór oklein – dopasujesz kolor do innych elementów pomieszczenia.

+Możliwość wyboru wielkości przejścia – szerokiego lub wąskiego.

KOLORY

KOLORY

Kolekcja dostępna w 29 kolorach

Zapytaj o wzornik

MODELE

DODATKOWE PRODUKTY

Porta SYSTEM ELEGANCE

bezprzylgowa

Porta SYSTEM

przylgowa

NEXT

TOP ZESTAW

+
+
+
+

Skrzydło Porta DECOR, model P, okleina PortaDecor Popielaty Euroinvest - 290,52 zł

+ Ościeżnica Porta System Elegance zakres B, okleina PortaDecor Orzech Bielony - 582,12 zł

+ Klamka Next, kolor srebrny matowy - 96,12 zł

= 968,76 zł
iCena skrzydła, ościeżnicy oraz klamki zawiera 8% VAT i obowiązuje przy zakupie Top Zestawu z usługą montażu. Cena nie uwzględnia ceny usługi montażu. Cena Top Zestawu może się zmienić w zależności od wybranych opcji dodatkowych. O szczegóły pytaj w punkcie sprzedaży.

KUP 3 TOP ZESTAWY Z MONTAŻEM

OSZCZĘDZISZ 403,65 zł (8% VAT)
iCena zawiera 8% VAT przy zakupie skrzydła drzwiowego z usługą montażu. Cena skrzydła drzwiowego nie uwzględnia ceny usługi montażu. Cena drzwi wewnętrznych może się zmienić w zależności od wybranych opcji dodatkowych. O szczegóły pytaj w punkcie sprzedaży.

STYL KLASYCZNY

Elegancja i ponadczasowość

Wnętrza urządzone w stylu klasycznym wypełnione będą antykami i szlachetnymi materiałami. Pokochają je osoby, które nie podążają za trendami, za to cenią tradycję i lubią przytulne pomieszczenia w jasnych barwach. Do klasycznych wnętrz polecamy drzwi z kolekcji Porta DECOR.

CECHY KOLEKCJI

Wzmocnione wypełnienie

Możliwość zamiany standardowego wypełnienia drzwi typu plaster miodu na jeszcze trwalsze, np. płytę wiórową otworową. Takie rozwiązanie zwiększy stabilność konstrukcji oraz sprawi, że drzwi będą zapewniały lepsze wyciszenie pomieszczenia.

5 lat gwarancji*

Doświadczenie i wiedza zebrane przez ponad ćwierć wieku pozwalają nam tworzyć drzwi o niezwykle odpornej konstrukcji. Jako jedyny producent w branży oferujemy 5 lat gwarancji na swoje produkty. To potwierdzenie naszej jakości. *Obowiązuje tylko przy skorzystaniu z usług Autoryzowanych Grup Montażowych. W pozostałych przypadkach okres gwarancji wynosi 3 lata.

Portaperfect 3D

Należy do grupy wytrzymałych oklein, które strukturą, zarówno w wyglądzie, jak i w dotyku, przypominają naturalne drewno. Kolory, w których jest dostępna okleina Portaperfect, są zgodne z aktualnymi trendami wnętrzarskimi.

ODKRYJ INNE KOLEKCJE