Profesjonalny montaż tylko przez Autoryzowane Grupy Montażowe

Profesjonalny montaż tylko przez Autoryzowane Grupy Montażowe

Drzwi to nie tylko bogactwo modeli i kolorów oraz wysokiej jakości produkcja. To również profesjonalny montaż, który pozwala cieszyć się drzwiami Porta przez wiele lat. Autoryzowana Grupa Montażowa dodatkowo pozwala zaoszczędzić na zakupach. Przeczytaj tekst i zobacz jakie to proste.

Dobrej jakości produkt wymaga profesjonalnego montażu

Autoryzacja jest egzaminem sprawdzającym umiejętności uczestników w zakresie montażu i znajomości produktów PORTA. W związku z tym uczestnicy powinni mieć bogate doświadczenie w montażu skrzydeł i ościeżnic z oferty Porta. Sama autoryzacja wystawiona jest na firmę, jednak dotyczy konkretnego montażysty.

Skorzystaj z naszego programu „5 lat gwarancji”. Jesteśmy pewni jakości naszych produktów i jakości montażu, wykonywanego przez nasze Autoryzowane Grupy Montażowe. Przygotowaliśmy więc wyjątkowy program „5 lat gwarancji”. Przy zakupie drzwi PORTA otrzymujesz w standardzie 3 lata gwarancji, wydłużane o kolejne 2 lata za autoryzowany montaż.

Szczegółowy regulamin dostępny pod adresem: www.porta.com.pl/dm/regulamin5lat.pdf

Oszczędność czasu i pieniędzy

Montaż wykonany przez fachowców pozwala cieszyć się drzwiami przez wiele lat. Istnieją również wartość czysto materialna takiego rozwiązania. Przy zakupie drzwi z montażem oszczędzamy na podatku VAT z 23% do 8%.

Załóżmy, że wybrane przez Ciebie drzwi (komplet skrzydło + ościeżnica) kosztują 1000 zł netto, a przeciętny koszt montażu wynosi 150 zł netto.

Jeśli kupisz drzwi w punkcie sprzedaży i osobno zamówisz ekipę monterską, inwestycja wyniesie:

Cena drzwi + cena montażu

  • drzwi: 1000 zł netto + 23% VAT = 1230 zł brutto
  • usługa montażu: 150 zł netto + 8% VAT = 162 zł brutto

razem:  1392 zł brutto

Jeżeli natomiast zamówisz drzwi razem z montażem – kalkulacja przedstawia się następująco:

Cena na tzw. prace budowlano-montażowe

  • drzwi: 1000 zł netto + 8% VAT = 1080 zł brutto
  • usługa montażu: 150 zł netto + 8% VAT = 162 zł brutto

razem:  1242 zł brutto

1392 zł brutto – 1242 zł brutto = 150 zł brutto

Z tej prostej kalkulacji wynika, że zakup drzwi wraz z montażem jest zdecydowanie bardziej korzystny, montaż jest właściwie gratis, za to mamy pewność, że został przeprowadzony zgodnie z najwyższymi standardami, a dobrze zainstalowane drzwi będą służyć przez lata.

O szczegółową wycenę zakupu drzwi PORTA zapytaj się sprzedawców Porta. Pełną listę autoryzowanych punktów sprzedaży można znaleźć na stronie www.porta.com.pl lub w wyszukiwarce na www.dobrymontażysta.pl.

  • Tagi:
  • Autoryzowana Grupa Montażowa
  • Dobry Montażysta