Drzwi wewnętrzne - kupuj z bezpiecznym montażem!

Oceń artykuł:

20%
80%

Wybór i zakup nowych drzwi wewnętrznych to już na tyle duże i absorbujące zadanie, że w pozostałych kwestiach dotyczących choćby ich montażu, warto skorzystać z pomocy fachowców. Możesz co prawda zrobić to samodzielnie, jednak bez odpowiedniej wiedzy i doświadczenia, tego typu eksperymenty mogą skończyć się niepowodzeniem oraz dodatkowym stresem. Jeśli więc chcesz mieć pewność, że drzwi będą zamontowane prawidłowo, wybierz opcję ich zakupu z montażem.

Drzwi wewnętrzne - kupuj z bezpiecznym montażem!

Profesjonalny montaż drzwi - oszczędność czasu i pieniędzy

Profesjonalny i bezpieczny montaż drzwi to przede wszystkim znaczna oszczędność Twojego prywatnego czasu. Specjaliści, którzy zawodowo zajmują się montażem modeli wewnętrznych, mają nie tylko niezbędną do tego wiedzę, ale także doświadczenie. W praktyce oznacza to, że wszystkie prace montażowe będą przebiegać sprawnie i bezbłędnie - w oparciu o wypracowane już standardy. Dzięki fachowej pomocy ekipy, możesz więc zaoszczędzić swój cenny czas i zyskać pewność, że drzwi będą zamontowane prawidłowo. Dodatkową korzyścią profesjonalnego montażu drzwi, jest niższy podatek VAT, który standardowo wynosi 23%, ale przy zakupie drzwi z montażem, spada do… 8%!

montaż

skorzystaj z konfiguratora drzwi PORTA

Pamiętaj, że powodzenie całego przedsięwzięcia zależy również od jakości samych drzwi. W ofercie Porta, znajdziesz wyłącznie modele, które są eleganckie, trwałe i wykonane z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu posłużą Ci przez lata. Jeśli wciąż szukasz inspiracji, znajdziesz je w artykule „Najmodniejsze kolory drzwi wewnętrznych na sezon wiosna/lato 2020”. 

Bezpieczny montaż drzwi w czasie pandemii

Obecnie pandemia koronawirusa to problem całego świata. Nie oznacza to jednak, że musisz zrezygnować z normalnego życia i rzeczy, które dotychczas planowałeś. Przeciwnie, jeśli w Twojej głowie już od dłuższego czasu kiełkowała myśl, by przeprowadzić gruntowny remont mieszkania - zrealizuj swój pomysł! Porta wychodząc naprzeciw potrzebom swoich klientów, oferuje m.in. usługę bezpiecznego montażu drzwi. Jak to działa w praktyce?

1.    Aby mieć pewność, że cały proces będzie przebiegał prawidłowo, udziel autoryzowanej ekipie montażowej wszystkich potrzebnych informacji. Jeśli któryś z domowników przebywa na kwarantannie, ustal z ekipą inny, dogodny dla obu stron termin bezpiecznego montażu drzwi.

2.    Zgodnie z zalecaną zasadą dystansu społecznego najlepiej byłoby, gdyby podczas montowania drzwi, wszyscy domownicy przebywali w innym pomieszczeniu. Jeśli z różnych względów jest to niemożliwe, wystarczy, że zachowacie przynajmniej 2-metrową odległość od fachowców.

3.    Dla komfortu Twojego i Twoich bliskich, ekipa odpowiedzialna za bezpiecznych montaż drzwi jest wyposażona we wszystkie niezbędne środki ochrony osobistej, czyli maseczki, rękawiczki, a także płyny antybakteryjne.

Pamiętaj, że zdrowie innych zależy również od tego, jakie Ty masz podejście do tematu bezpieczeństwa. Jeśli więc możesz, zadbaj o to, by mieć na sobie maseczkę i rękawiczki, które będą dodatkowym zabezpieczeniem.

I w końcu - nie bój się pytać. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości lub dodatkowe pytania dotyczące bezpiecznego montażu wybranych przez Ciebie drzwi, zadzwoń na infolinię (tel. 58 333 12 13) i dopytaj o wszystko, co interesuje Cię w tym temacie.

Oceń artykuł:

20%
80%
×

podziel się tym artykułem

Wyślij artykuł swoim znajomym