Montaż drzwi - tylko przez autoryzowanych wykonawców!

Oceń artykuł:

62%
38%

Wybór drzwi wewnętrznych i zewnętrznych to jeden z kluczowych momentów, jeśli chodzi o prace wykończeniowe w nowym domu czy mieszkaniu. Dlatego tak istotny jest profesjonalny montaż drzwi, od którego zależy, czy będą one dobrze służyły i czy nie ulegną żadnym uszkodzeniom w trakcie użytkowania. Prawidłowy montaż sprawi, że będziesz korzystać z drzwi przez wiele lat. By mieć pewność, że wszystko pójdzie zgodnie z planem, zamów montaż Autoryzowanej Grupy Montażowej.

Montaż drzwi - tylko przez autoryzowanych wykonawców!

Czym jest Autoryzowana Grupa Montażowa?

Co właściwie kryje się za nazwą Autoryzowana Grupa Montażowa? Fachowiec, który z nami współpracuje, wie dokładnie, jak pracuje się z produktami PORTA DRZWI i czego wymagają one na etapie montażu, by bezproblemowo służyć przez długie lata.

Autoryzacja grupy montażowej to egzamin sprawdzający umiejętności specjalistów, jeśli chodzi o montaż drzwi zewnętrznych i wewnętrznych, jak i o znajomość produktów PORTA. Fachowcy pragnący uzyskać takie uprawnienia i współpracować z nami powinni mieć bogate doświadczenie w montażu skrzydeł i ościeżnic z oferty PORTA DRZWI. Uprzedzając pytania: sama autoryzacja wystawiana jest na firmę, jednak dotyczy zawsze konkretnego montażysty, który wykazał się odpowiednimi umiejętnościami.

Autoryzowany montaż drzwi - oszczędność czasu i pieniędzy

Myślisz, że montaż drzwi wiąże się z kolejnymi dużymi wydatkami? Jeśli chcesz uniknąć ich przez montaż na własną rękę, pozwól, że przedstawimy Ci cały ten proces w liczbach. Zakup drzwi wraz z montażem jest bardzo preferencyjny dla Twojego portfela! Przy zakupie drzwi z montażem oszczędzamy na podatku VAT! Za drzwi w tym przypadku nie płacimy 23%, a tylko 8% VAT!

Jeśli wraz z drzwiami zamówisz montaż, koszt samych drzwi obniży się, a Ty poza tym, że zaoszczędzisz - zyskasz spokój! Autoryzowani monterzy wiedzą co robią. Sprawnie i profesjonalnie osadzą drzwi, a Ty w tym czasie możesz wypić kawę :-)

grafikaVAT2

Załóżmy, że wybrane przez Ciebie drzwi (komplet skrzydło + ościeżnica) kosztują 1500 zł netto, a przeciętny koszt montażu wynosi 300 zł netto.

Jeśli kupisz drzwi w punkcie sprzedaży i osobno zamówisz ekipę monterską, inwestycja wyniesie:

Cena drzwi + cena montażu

Koszt drzwi: 1500 zł + 23% VAT = 1730 zł

Montaż drzwi: 300 zł + 8% VAT = 324 zł

razem: 2054 zł

Jeżeli natomiast zamówisz drzwi z montażem – kalkulacja przedstawia się następująco:

Cena za tzw. prace budowlano-montażowe

Koszt drzwi: 1500 zł + 8% VAT = 1620 zł

Montaż drzwi: 300 zł + 8% VAT = 324 zł

razem: 1944 zł

2054 zł brutto – 1944 zł brutto = 110 zł brutto

Z tej prostej kalkulacji wynika, że zakup drzwi z montażem jest zdecydowanie bardziej korzystny: montaż drzwi jest w tym układzie właściwie gratisowy, zwłaszcza przy większej ilości montowanych drzwi. Co więcej, masz pewność, że został przeprowadzony zgodnie z najwyższymi standardami, a dobrze zainstalowane drzwi będą służyć przez lata. Przy zakupie kilku par drzwi możesz zaoszczędzić nawet 550 zł!

Decydując się na zamówienie drzwi z montażem, stawka VAT na nasze produkty będzie wynosiła 8%, zamiast 23%! Zamówienie możesz złożyć w naszych Punktach Sprzedaży.

Oceń artykuł:

62%
38%
×

podziel się tym artykułem

Wyślij artykuł swoim znajomym