Montaż drzwi - tylko przez autoryzowanych wykonawców!

Oceń artykuł:

64%
36%

Wybór drzwi wewnętrznych i zewnętrznych to jeden z kluczowych momentów, jeśli chodzi o prace wykończeniowe w nowym domu czy mieszkaniu. Odpowiednio dobrany, funkcjonalny model skrzydeł drzwiowych potrafi wpłynąć na charakter i styl całej aranżacji wnętrza. Pamiętaj jednak, że kwestia drzwi to nie tylko bogactwo modeli i kolorów, spośród których musisz wybrać ten idealny dla swoich potrzeb. Niezwykle istotny jest profesjonalny montaż drzwi, od którego zależy, czy będą one dobrze służyły i czy nie ulegną żadnym uszkodzeniom w trakcie użytkowania. Prawidłowy montaż drzwi sprawia, że możesz w pełni korzystać z wysokiej jakości skrzydeł drzwiowych PORTA DRZWI przez wiele lat. By mieć pewność, że wszystko pójdzie zgodnie z planem, skorzystaj z usług Autoryzowanej Grupy Montażowej i zamów drzwi z montażem. Czy wiesz, jakie inne korzyści się z tym wiążą?

Montaż drzwi - tylko przez autoryzowanych wykonawców!

Czym jest Autoryzowana Grupa Montażowa?

Co właściwie kryje się za nazwą Autoryzowana Grupa Montażowa? Fachowiec, który z nami współpracuje, wie dokładnie, jak pracuje się z produktami PORTA DRZWI i czego wymagają one na etapie montażu, by bezproblemowo służyć przez długie lata.

Autoryzacja grupy montażowej to egzamin sprawdzający umiejętności specjalistów, jeśli chodzi o montaż drzwi zewnętrznych i wewnętrznych, jak i o znajomość produktów PORTA. Fachowcy pragnący uzyskać takie uprawnienia i współpracować z NAMI powinni mieć bogate doświadczenie w montażu skrzydeł i ościeżnic z oferty PORTA DRZWI. Uprzedzając pytania: sama autoryzacja wystawiana jest na firmę, jednak dotyczy zawsze konkretnego montażysty, który wykazał się odpowiednimi umiejętnościami.

Autoryzowany montaż drzwi - oszczędność czasu i pieniędzy

Myślisz, że montaż drzwi wiąże się z kolejnymi dużymi wydatkami? Jeśli chcesz uniknąć ich przez montaż na własną rękę, pozwól, że przedstawimy Ci cały ten proces w liczbach. Istnieje bowiem również czysto materialna wartość takiego rozwiązania. Przy zakupie drzwi z montażem oszczędzamy na podatku VAT z 23% do 8%.

Załóżmy, że wybrane przez Ciebie drzwi (komplet skrzydło + ościeżnica) kosztują 1000 zł netto, a przeciętny koszt montażu wynosi 150 zł netto.

Jeśli kupisz drzwi w punkcie sprzedaży i osobno zamówisz ekipę monterską, inwestycja wyniesie:

Cena drzwi + cena montażu

l drzwi: 1000 zł netto + 23% VAT = 1230 zł brutto

l usługa montażu: 150 zł netto + 8% VAT = 162 zł brutto

razem: 1392 zł brutto

Jeżeli natomiast zamówisz drzwi z montażem – kalkulacja przedstawia się następująco:

Cena za tzw. prace budowlano-montażowe

l drzwi: 1000 zł netto + 8% VAT = 1080 zł brutto

l usługa montażu: 150 zł netto + 8% VAT = 162 zł brutto

razem: 1242 zł brutto

1392 zł brutto – 1242 zł brutto = 150 zł brutto

Z tej prostej kalkulacji wynika, że zakup drzwi z montażem jest zdecydowanie bardziej korzystny: montaż drzwi jest w tym układzie właściwie gratisowy. Co więcej, masz pewność, że został przeprowadzony zgodnie z najwyższymi standardami, a dobrze zainstalowane drzwi będą służyć przez lata.

Oceń artykuł:

64%
36%
×

podziel się tym artykułem

Wyślij artykuł swoim znajomym