Dlaczego biel nigdy nie wychodzi z mody?

Oceń artykuł:

100%
0%
Biel. Kolor kojarzący się z czystością, przestronnością i prostotą. Od wielu lat króluje w polskich domach. Po kolei stają się modne białe ściany, podłogi i drzwi. Skąd biel tak zyskała na popularności? Dlaczego projektanci wnętrz tak sobie upodobali ten kolor? 
Dlaczego biel nigdy nie wychodzi z mody? Porta SKANDIA Premium

Biel to przede wszystkim wrażenie przestronności. Doskonale się sprawdza w małych wnętrzach, ale także w dużych domach. Daje poczucie porządku i harmonii. Nie bez powodu biel rządzi w skandynawskim wnętrzach – biały kolor świetnie odbija światło, stąd to doskonały wybór dla mieszkańców krajów z niedoborem słońca (a Polska niestety jest jednym z nich). 

To kolor, który współgra z każdym innym, a także podkreśla intensywność kolorów, gdy chcemy uzyskać taki efekt. Wnętrze, w którym postawiono na biały, w łatwy sposób może ulec totalnej metamorfozie po zmianie kilku dodatków. 

Rozbielone wnętrze ma niejedno oblicze. w połączeniu ze szkłem, metalem, gładkimi, błyszczącymi meblami nabiera bardzo nowoczesnego charakteru. Do takiego wnętrza wybierz designerskie drzwi np. Porta VECTOR Premium czy Porta FORM Premium

Po dodaniu pasteli i szarości biel staje się przytulna i romantyczna. Świetnie wpisze się w taką kolorystykę kolekcja Porta SKANDIA Premium. To kolekcja dedykowana skandynawskim wnętrzom, podkreślająca ich prostotę i funkcjonalność.

Oceń artykuł:

100%
0%
×

podziel się tym artykułem

Wyślij artykuł swoim znajomym