Porta Form Premium - nowoczesne drzwi z klasą

Oceń artykuł:

0%
0%
Minimalistyczny styl coraz częściej gości w polskich biurach, nowoczesnych domach i mieszkaniach. Nic w tym dziwnego – takie wnętrze wspomaga skupienie i koncentrację, sprzyja zarówno relaksowi, jak i twórczej pracy. Jeżeli lubisz prostą formę, ale z eleganckim wykończeniem, to nasza nowa kolekcja Porta FORM Premium jest dla Ciebie!
Porta Form Premium - nowoczesne drzwi z klasą

Minimalizm to przestronność oraz pełen lekkości estetyczny ład i porządek. Kolekcja Porta FORM Premium stworzona jest właśnie do takich wnętrz. Dzięki połączeniu minimalistycznego designu z chromowanymi aplikacjami drzwi zyskują na oryginalności.

Stonowana elegancja

PORTA DRZWI to przedewszystkim stonowana elegancja. Jest to także atrakcyjna propozycja dla osób ceniących prostotę oraz funkcjonalność, zamknięte w klasycznej formie. Chromowane dodatki stanowią nowoczesny akcent, który idealnie koresponduje ze współczesnymi, często wręcz ascetycznymi wnętrzami. Porta Form Premium to idealne drzwi do mieszkania – niezależnie od tego czy będzie to przestronny loft, czy niewielka kawalerka. Ilość dostępnych wzorów oraz mnogość detali pozwolą z powodzeniem dopasować wybrany model do każdej przestrzeni.

Do biura

Porta Form Premium to nowoczesne drzwi także dla wymagających klientów, którzy chcieliby nadać wyjątkowy charakter wnętrzom swoich firm. Omawiana kolekcja, dzięki stonowanej i klasycznej formie, idealnie pasuje do miejsc o niskim natężeniu ruchu, salonów kosmetycznych oraz kawiarni. Porta Form Premium to także szeroki wybór drzwi do biura, które nie boi się nowoczesnych rozwiązań i intrygujących detali.

Do mieszkania

To również interesująca propozycja dla osób poszukujących niestandardowych drzwi do domu. Dzięki zachowaniu jasnych barw dopasujemy je do dowolnie zaaranżowanej przestrzeni – niezależnie czy będzie to rustykalne wnętrze, czy też takie, które utrzymane jest raczej w modernistycznym stylu.

Gwarancja najwyższej jakości

Porta Form Premium to drzwi lakierowane w niestandardowy sposób. Dzięki grubszej powłoce powierzchnia skrzydła jest satynowa i idealnie gładka, a biel nabiera głębi. Wpływa to także na wydłużenie okresu żywotności drzwi, a tym samym pozwala zachować ich walory estetyczne na dłużej. Nowa folia finisz na ościeżnicy sprawia, że kolor jest dokładnie taki sam, jak na skrzydle.

Kupując Porta Form Premium, w promocji otrzymasz pakiet PRIME – wyższej klasy zawiasy i zamek z chromowanym czołem w ich kolorze. Możesz wybrać wykończenie matowe lub błyszczące, co jeszcze bardziej podkreśli stylowy charakter drzwi.

Wszystkie kolekcje drzwi Porta znajdziesz na stronie www.porta.com.pl

Oceń artykuł:

0%
0%
×

podziel się tym artykułem

Wyślij artykuł swoim znajomym