Trendy wnętrzarskie z Instagrama – te profile warto obserwować!

Oceń artykuł:

95%
5%

Jeśli szukasz inspiracji wnętrzarskich, bo czeka cię remont albo po prostu chcesz coś zmienić w swoim domu, to Instagram na pewno Ci pomoże. Gwarantujemy, że przepadniesz w nim na dobre!

Trendy wnętrzarskie z Instagrama – te profile warto obserwować!

@greenmustard

Niespotykany duet, teściowej i synowej, które wprowadzają w barwny świat wnętrzarski. W ich inspiracjach dominują kwiaty – na tapetach czy w postaci ogrodów i działek, które kipią zielenią i kolorem. Sally i Anna dzielą się swoją miłością do urządzania wnętrz i właśnie ubiegają się o nagrodę w konkursie – UK Interior Awards dla najbardziej inspirującego kanału w social mediach.

@alyssakapitointeriors

Utalentowana architektka wnętrz z Nowego Jorku. Jej styl charakteryzuje się elegancją i miękkimi fakturami, których używa przy urządzaniu mieszkań i domów. We wnętrzach chętnie ustawia wazony z niestandardowymi kwiatami – kwitnącymi gałęziami drzew czy krzewów. W maju 2017 roku magazyn "Elle Decor" uznał konto Alyssy za jedno z dziesięciu wartych obserwowania. A w lipcu tego samego roku zostało zaliczone do top kont Instagrama przez brytyjski magazyn "Vogue". 

@myscandinavianhome

Niki Brantmark na scenie wnętrzarskich inspiracji gości już od siedmiu lat. Zarówno blog, od którego zaczynała swoją przygodę w sieci, jak i zdobywający coraz większą rzeszę wiernych fanów profil na Instagramie, są uważane za kultowe przez ludzi kochających skandynawski design. Autorka pochodzi z Londynu, ale przeprowadziła się do Szwecji, gdzie żyje ze swoją rodziną – mężem i dwiema córkami. W jej inspiracjach znajdziesz wszystko, co symbolizuje Szwecję. Nie pomijając "lagom", czyli szwedzkiego "hygge". Jest autorką książek o wnętrzach, z których jedna traktuje właśnie o lagom.

@ritakonig

Rita Konig jest architektką wnętrz od piętnastu lat zajmującą się urządzaniem domów. Jej profil to dobry przewodnik dla tych, którzy lubią trend vintage, ale nie tylko. Mieszka w Londynie, ale również działa na terenie Stanów Zjednoczonych. W 2000 roku rozpoczęła swoją karierę jako felietonistka brytyjskiego "Vogue", gdzie prowadziła kolumnę "Rita mówi". Publikuje w brytyjskim "House & Garden". Obecnie skupia się na prowadzeniu własnej strony internetowej, gdzie dzieli się swoją wiedzą oraz sprzedaje meble i dekoracje, które zna i poleca. 

@170qm

Anne z Hamburga, mama dwójki dzieci, która inspiruje wnętrzem swojego mieszkania pełnego ciekawych mebli i dekoracji. Anne świetnie łączy stare z nowym i podąża za trendami. Co chwila coś zmienia, a także dzieli się nowinkami wnętrzarskimi i swoimi pomysłami na DIY.

@piatypokoj

Zabawny profil Kasi Sojki o wnętrzach, DIY i inspiracjach, z którego każdy może wyciągnąć coś dla siebie. Kasia dzieli się swoim doświadczeniem w urządzaniu mieszkania i pomysłami, jak sprytnie wynajdywać lub tworzyć piękne przedmioty, które wcale dużo nie kosztują. Oprócz tego, w tym samym duchu, prowadzi bloga, gdzie szerzej opisuje swoje pomysły.

@portaotworzsienadrzwi

Piękne inspiracje i podpowiedzi wprost… od PORTA Drzwi. I wbrew pozorom, nie tylko o drzwiach mowa. Możesz znaleźć natchnienie do urządzenia każdego z wnętrz. A na koniec zwieńczyć je poszukiwaniem tych wymarzonych drzwi, bo czemu nie? Porta FOCUS Premium? A może Porta DECOR? Nie wiesz, na co się zdecydować? Zobaczy nasze stylizacje i zainspiruj się! 

Inspiracji wnętrzarskich najchętniej szukamy właśnie w internecie. Kanały społecznościowe, zarówno polskie jak i zagraniczne są prawdziwą kopalnią wiedzy, z której warto korzystać. Powyższe zestawienie to ułamek tego, co możesz znaleźć. Wszak zawsze od czegoś trzeba zacząć i może to być początek nowych odkryć. Powodzenia!

Oceń artykuł:

95%
5%
×

podziel się tym artykułem

Wyślij artykuł swoim znajomym