Porta w 2015 roku po raz kolejny Liderem Rynku Stolarki!

Oceń artykuł:

0%
0%
Chcielibyśmy podzielić się z Wami naszym kolejnym sukcesem. Z wielką przyjemnością informujemy, że Porta KMI Poland została wyróżniona prestiżowym tytułem Lidera Rynku Stolarki 2015 w segmencie drzwi drewnianych w Polsce. Dziękujemy!
Porta w 2015 roku po raz kolejny Liderem Rynku Stolarki!

Tegoroczne tytuły Liderów Rynku Stolarki zostały przyznane przy okazji spotkania biznesowego klubu Forum 100, które odbyło się w warszawskiej siedzibie Business Centre Club.

Tytuł Lidera Rynku Stolarki jest przyznawany przez Centrum Analiz Branżowych na podstawie rocznych rankingów wyników sprzedaży. Dla każdego producenta w branży stolarki to cenne wyróżnienie, które potwierdza jego wysoką pozycję na rynku i świadczy o zaufaniu klientów.

Cieszymy się tym bardziej, że jest to nagroda, którą PORTA DRZWI otrzymuje od wielu lat. Potwierdza ona tym samym, że wszystkie nasze dotychczasowe działania przekładają się na wysoką jakość oferowanych przez produktów oraz na zadowolenie klientów. Motywuje także do dalszych starań – chcemy być jak najlepsi, aby nie zawieść Waszych oczekiwań.

W tym roku zostaliśmy również docenieni przez konsumentów oraz specjalistów, którzy w codziennej pracy montują nasze drzwi.

Jeszcze raz dziękujemy za wybór drzwi PORTA i zaufanie, jakim darzycie naszą markę!

Oceń artykuł:

0%
0%
×

podziel się tym artykułem

Wyślij artykuł swoim znajomym