PORTA DRZWI Kobiecą Marką Roku - Klasa i Styl 2020

Oceń artykuł:

0%
0%

PORTA DRZWI po raz kolejny została wyróżniona tytułem Kobiecej Marki Roku. Ta wyjątkowo ważna dla nas nagroda to dowód uznania za wysiłek wkładany w codzienne dążenie do osiągania najwyższej jakości produktów oraz wprowadzania nowoczesnych rozwiązań dla najbardziej wymagających kobiet.

PORTA DRZWI Kobiecą Marką Roku - Klasa i Styl 2020

W myśl przyświecającej nam idei „PORTA jest kobietą” staramy się kierować nasz przekaz do nowoczesnych, pełnych zaangażowania i pasji kobiet, które cenią niebanalne rozwiązania. Jako marka chcemy inspirować, wspierać i towarzyszyć kobietom na każdym etapie ścieżki zakupowej oraz życia, dzieląc z nimi te same cele i chęć do działania. Wierzymy, że najwyższej jakości produkty projektowane z dbałością o detale, w połączeniu z nienaganną obsługą klienta to dowód zaangażowania i troski jakim chcemy obdarzać nasze klientki. Jako kobieca marka pragniemy na stałe wpisywać się w ich codzienność i być inspiracją w wyrażaniu siebie, oferując przy tym wygodne rozwiązania i najwyższą jakość dostępną na rynku.

Zdobywcy tytułu Kobieca Marka Roku to firmy godne zaufania, posiadające produkty najwyższej jakości, wprowadzające nowoczesne technologie i innowacyjne rozwiązania, stawiające na pierwszym miejscu na jakość i niezawodność, bezpieczeństwo, precyzję wykonania, najlepsze, wyselekcjonowane materiały i doskonałą obsługę Klienta - Anna Kudiura, Dyrektor Projektu Kobieca Marka Roku.

Kobieca Marka Roku to ogólnopolski plebiscyt kierowany do firm oferujących najwyższej jakości produkty i usługi dla kobiet. Kolejne z rzędu wyróżnienie dla firmy PORTA DRZWI to szczególna nagroda ponieważ jest przyznawana przez same kobiety. Jesteśmy zaszczyceni, że mogliśmy znaleźć się w gronie tak znanych i cenionych marek także w 2020 roku.

Oceń artykuł:

0%
0%
×

podziel się tym artykułem

Wyślij artykuł swoim znajomym