Łódź Design Festival 2015

Oceń artykuł:

0%
0%
Już od 5 lat Porta DRZWI partneruje niezwykłemu wydarzeniu, jakim jest Łódź Design Festival. Festiwal startuje po raz dziewiąty, a my po raz drugi otwieramy się na design, kreację i nowe wartości, jakie niosą za sobą młodzi twórcy. W tym roku inspirujemy tematem konkursu Porta by Me – ONA i ON. Jesteśmy bardzo ciekawi, jaką wizję drugiej osoby w kontekście odniesienia do płci mają młodzi ludzie.
Łódź Design Festival 2015

Coraz szybciej zmieniający się świat to nieustanne źródło inspiracji i nowych wyzwań dla projektantów. Konsekwencje zmian technologicznych, społecznych czy kulturowych znajdują swoje odzwierciedlenie w tworzonych codziennie obiektach. Hasłem tegorocznej edycji Łódź Design Festival, która potrwa od 8 do 18 października, są właśnie „konsekwencje”. Festiwalowe wydarzenia skupione wokół tej problematyki odbędą się przy ul. Tymienieckiego 3 (Art_Inkubator) oraz przy ul. ul. Piotrkowskiej 250 (dawna tkalnia).

Porta DRZWI na Łódź Design Festival

Na naszym stoisku z pewnością nie zabraknie okazji do świetnej, kreatywnej zabawy. Przygotowaliśmy dla Was ponad 100 sztuk białych drzwi Porta, które czekają na ozdobienie. Ich minimalistyczny design gwarantuje duże pole do popisu. Możecie więc puścić wodze fantazji i stworzyć fantastyczne projekty. Wyraźcie siebie i swoje emocje! Mamy nadzieję, że dostarczymy Wam niezapomnianych wrażeń. Dodatkowo udostępniliśmy dla Was dwa skrzydła drzwiowe, na tle których zrobicie sobie oryginalne zdjęcia. To doskonała pamiątka z wizyty na Festiwalu.

Porta by Me

Przypominamy także organizowanym prze nas konkursie. Tegoroczna edycja Porta by Me odbywa się pod hasłem ONA i ON. Czekamy na projekty drzwi, będące jego interpretacją w odniesieniu do płci – różnic, podobieństw, poszukiwania płaszczyzn porozumienia, ale też poszanowania inności. Koniecznie sprawdźcie nasz fanpage, który stworzyliśmy, aby na bieżąco informować Was o przebiegu konkursu: https://www.facebook.com/PortabyMe.

Do zobaczenia w Łodzi!

Oceń artykuł:

0%
0%
×

podziel się tym artykułem

Wyślij artykuł swoim znajomym