Architekcie, wyraź się! Kolejny konkurs PORTA BY ME!

Oceń artykuł:

100%
0%
Współczesna architektura wnętrz może czerpać swoje inspiracje ze wszystkiego. Różnorodność stylów stwarza niesamowite możliwości interpretacji formy i treści, a pasja tworzenia i kreacji dopełnia każdy projekt. Często nie możemy wręcz wyjść z podziwu, obserwując, z jaką kreatywnością podchodzą do powierzonych im zadań młodzi adepci sztuki aranżacji wnętrz. Wielu architektów doskonale zna produkty PORTA DRZWI i chętnie umieszcza je w swoich realizacjach. Czemu by więc nie pochwalić się swoimi pomysłami przed szerszą publicznością? Chcemy zaprosić wszystkich architektów do wysyłania zrealizowanych przez siebie projektów, w których zastosowane zostały skrzydła od PORTA DRZWI. W ten sposób będą mogli zaistnieć na stronie www.blogporta.pl oraz www.porta.com.pl!
Architekcie, wyraź się! Kolejny konkurs PORTA BY ME!

PORTA DRZWI – pasja, którą chcemy się dzielić

Staramy się na bieżąco dostarczać naszym Klientom nowinki ze świata drzwi i w pocie czoła pracujemy nad własnymi oryginalnymi i funkcjonalnymi rozwiązaniami. Dzięki wysiłkom całego naszego zespołu portfolio produktów Porta to przede wszystkim innowacyjne rozwiązania i najwyższa jakość.

Nasi specjaliści – osoby, które wieloletnie doświadczenie łączą ze świeżością spojrzenia i niebanalnymi pomysłami – ciągle tworzą nowe rozwiązania technologiczne i wzornicze dla Twojego domu.

Wartościami, które zawsze stawialiśmy na pierwszym miejscu, są kreatywność i pasja projektowania. Coś, co sprawia tyle radości, nie powinno być jednak w żadnym wypadku trzymane pod kloszem i chronione przed światem zewnętrznym… Naszą pasją tworzenia chcemy „zarazić” i zainspirować architektów z całej Polski - pragniemy, aby zaprezentowali nam przestrzeń, w której w ciekawy sposób wykorzystali drzwi od PORTA.

Czekamy na Wasze projekty!

Nie ma więc na co czekać. Architekcie, do dzieła: zaskocz nas ciekawym rozwiązaniem, nowymi funkcjami skrzydeł drzwiowych czy wykorzystaniem ich walorów dekoracyjnych w budynkach i pomieszczeniach, które już istnieją i wymagają odświeżenia.

Styl klasyczny, rustykalny, angielski, prowansalski, a może modern lub surowy industrial? Salon, łazienka, sypialnia czy... garaż? Jesteśmy otwarci na każdy styl i przestrzeń – liczy się dobry, niebanalny pomysł!

Jeśli uważasz, że tym razem wyszło Ci jak jeszcze nigdy dotąd albo po prostu chcesz podzielić się efektem wielomiesięcznej pracy, koniecznie wyślij do nas realizację swojego projektu. Najlepsze z nich z pewnością opublikujemy na naszej stronie internetowej, co pozwoli zaprezentować Twój talent szerszej publiczności. Kto wie – może stanie się to początkiem pełnej sukcesów kariery?

Dlaczego organizujemy konkurs PORTA BY ME?

Przede wszystkim dlatego, że wierzymy w ogromny potencjał rodzimych architektów i projektantów, w ich pomysłowość i funkcjonalność rozwiązań, które proponują w swoich projektach. Zorganizowaliśmy konkurs PORTA BY ME, ponieważ chcieliśmy zainspirować studentów uczelni wyższych, by puścili wodze fantazji i stworzyli projekty niestandardowe, łącząc praktycyzm z nowoczesnym designem.

Swoje prace zgłosiło około 60 uczestników: wśród nadesłanych propozycji różne style i projekty mieszały się i przenikały ze sobą, prezentując przeróżne podejścia do tematu drzwi wewnętrznych do mieszkania. Aż 14 z nich zostało zakwalifikowanych się do finału.

Trzeba przyznać, że młodzi studenci architektury zaprezentowali nieprzeciętną kreatywność i naprawdę unikatowe koncepcje. Nadesłane prace stały na bardzo wysokim poziomie, zaskakując stopniem innowacyjności rozwiązań, funkcjonalnością i wysmakowaną estetyką.

Młode pokolenie przyszłych projektantów wnętrz wywarło na nas naprawdę ogromne wrażenie niecodziennymi interpretacjami tematu głównego, a przede wszystkim pokazało odwagę w przełamywaniu stereotypowego myślenia o drzwiach. To cieszy i pozwala z optymizmem patrzeć w przyszłość. Z pewnością zaskoczą nas jeszcze niejeden raz...

Młodzi udowodnili, że mają zadatki na prawdziwych mistrzów w swoim fachu. Zaczęliśmy się też jednak zastanawiać, jak w swoich projektach produkty PORTA DRZWI wykorzystują doświadczeni architekci. Czy różnice pokoleniowe są widoczne gołym okiem? Czy można uchwycić jakieś motywy przewodnie obu tych grup lub dominujące funkcje skrzydeł drzwiowych, które postanowili wykorzystać w swoim realizacjach? Mamy nadzieję, że – z Waszą pomocą – już wkrótce się o tym przekonamy.

Wszystkie zgłoszenia należy wysłać na adres info@porta.com.pl, w tytule wiadomości wpisując PORTA BY ME. Tak jak zapowiadaliśmy już wcześniej, najciekawsze propozycje zostaną opublikowane na naszej stronie.

Nie czekaj i już dziś kreuj wizjonerskie koncepcje z PORTA DRZWI – ogranicza Cię jedynie Twoja wyobraźnia!

Oceń artykuł:

100%
0%
×

podziel się tym artykułem

Wyślij artykuł swoim znajomym