logo_main

Styl nowoczesny w mieszkaniu Łukasza

36-metrowe mieszkanie Łukasza to kwintesencja stylu nowoczesnego. Podczas aranżacji najważniejsze było wykorzystanie każdego centymetra przestrzeni. Jakie są efekty? Zobaczcie!
1/7

Kawalerka prawdziwego pasjonata 

Pasjonat sportu, miłośnik seriali i podróżnik - tak w skrócie można opisać Łukasza. - Na co dzień pracuję w biurze - jestem kierownikiem ds. projektów w jednej z zielonogórskich firm, a moje obowiązki dzielą się w połowie na pracę z ludźmi i w drugiej połowie na typowo biurową - z dokumentami - napisał w swoim zgłoszeniu. 

Największą pasją Łukasza jest sport, a szczególnie squash i bieganie. W jego mieszkaniu znajdziemy także aż 132 otwieracze do butelek, które od lat przywozi z różnych zakątków świata.  

Niewielka przestrzeń to wyzwanie

Mieszkanie składa się z niewielkiego korytarza, łazienki z WC, salonu z aneksem kuchennym oraz sypialni. Z uwagi na niewielką przestrzeń, każdy centymetr kwadratowy musiał zostać zagospodarowany możliwie najbardziej funkcjonalnie.

Łukasz postawił na styl nowoczesny. - Surowość wykorzystanych materiałów ich barw przełamują starannie dobrane dodatki. (...) Zależało mi na użyciu tylko najlepszych materiałów. Efekt końcowy przekroczył moje oczekiwania - podsumował. 

×

podziel się tym artykułem

Wyślij artykuł swoim znajomym