logo_main

Baśniowe mieszkanie Alicji

W tym mieszkaniu czuć artystyczną duszę. Piękne meble, niezwykłe dodatki i intensywne kolory. Zobaczcie nietuzinkowe mieszkanie Alicji.
1/12

Królestwo dla dziewczynek 

Alicja, Piotr i dwie cudowne dziewczynki: Kalina i Janka - to kolejna rodzina, która może pochwalić się pięknym mieszkaniem. 

Piotr jest rzeczoznawcą majątkowym, a Alicja próbuje swoich sił w aranżacji wnętrz. Najbadziej cenią sobie chwile spędzone razem, najlepiej przy książce. - Dużo spacerujemy, kochamy góry i czytamy dużo książek. Lubimy przesiadywać w kawiarniach, najlepiej małych i cichych, żeby dało się poczytać. Kochamy baśnie - wspomina w swoim zgłoszeniu Alicja. 

Do rodziny należą także czarny kot Balladyna oraz kanarek Ryszard. 

Magiczne mieszkanie w dziewczęcym stylu

Mieszkanie ma 89 metrów, znajduje się w przepięknej kamienicy w Cieszynie wybudowanej w 1896 r. Składa się z trzech sypialni, salonu, kuchni, łazienki i przedpokoju. Aranżacja całej przestrzeni, jak pisze Alicja, jeszcze się nie zakończyła. 

- Urządzanie naszego mieszkania trwa cały czas. Zmiany następują sezonowo i zgodnie ze wskaźnikiem naszych emocji. Zmieniamy coś zawsze, kiedy czujemy taką potrzebę. Nie kierujemy się jednym stylem - największy wpływ na wygląd mieszkania miały obrazy Grzegorza Ptaka, dzieciństwo moich dziewczyn oraz baśnie - napisała w formularzu. 

 

×

podziel się tym artykułem

Wyślij artykuł swoim znajomym