logo_main

Czerwone akcenty w mieszkaniu Eweliny

Mieszkanie Eweliny to idealny przykład na to, jak okiełznać intensywną czerwień we wnętrzach. Ona zrobiła to idealnie! Jak Wam się podoba?
1/8

Mieszkanie pełne pasji

- Nazywam się Ewelina, mieszkam wraz z mężem Grzegorzem i sześcioletnią córką. W naszym domu znalazło się jeszcze miejsce dla czworonoga. Od 9 lat mieszka z nami piesek Roksi - przeczytaliśmy w kolejnym zgłoszeniu. 

W wolnych chwilach cała rodzina spędza czas razem grając w gry planszowe, jeżdżąc na rowerze lub spacerując. Od wielu wielką pasją Eweliny jest dekorowanie oraz tworzenie rzeczy DIY.

Ognista czerwień

Mieszkanie Eweliny ma 55 metrów. - W chwili kupna mieszkanie było w opłakanym stanie i nikt oprócz nas nie widział w nim potencjału. Teraz kiedy jesteśmy już po remoncie, a mieszkanie jest urządzone, nie ma osoby, która przyszłaby do nas i nie zachwyciła się nie naszym wnętrzem - napisał w formularzu dumna Ewelina. - Fakt ten cieszy tym bardziej, że nie korzystaliśmy z usług profesjonalnego projektanta, a wręcz przeciwnie -  pomysł na urządzenie był dziełem amatora, czyli mnie - dodała. 

Mieszkanie urządzone jest w stylu eklektycznym z elementami loftowymi. Właściciele bardzo lubią mieszać nowoczesność ze starymi przedmiotami z duszą. Wiele rzeczy wykonali samodzielnie jak np. zagłówek do łózka, podnóżek do fotela w salonie czy toaletka ze starej maszyny do szycia. 

×

podziel się tym artykułem

Wyślij artykuł swoim znajomym