logo_main

Kamila z Łodzi: barwne życie wśród kolorowych ścian

U Kamili trudno znaleźć białą ścianę. - Swoje wymarzone mieszkanie mam od niespełna roku. Jest nietypowe, gdyż pełne kolorów – napisała do nas. Zdjęcia potwierdzają, że to prawda – barw tu nie brakuje. A jeszcze więcej koloru wprowadzają dzieci – ośmioletnia Julka, 7-letni Paweł i półroczny Piotruś. Aż trudno uwierzyć, że przy obowiązkach matki, angażującej pracy lekarza i zamiłowaniu do sportu Kamila potrafi znaleźć czas na dopieszczanie tych efektownych wnętrz. 

 

 

Kamila z Łodzi: barwne życie wśród kolorowych ścian

Inspiracją dla Kamili, jak sama pisze, były pomysły jej przyjaciółki Uli, prowadzącej własny blog. Stąd się wzięła koncepcja, by dom był pełen nasyconych barw, gdzieniegdzie rozświetlonym przebłyskiem złota. Zestawianie takich kolorów nie jest rzeczą prostą, jednak Kamila pokonała to wyzwanie z doskonałym skutkiem. W rezultacie powstało niezwykle przytulne mieszkanie w stylu nowoczesnym. Modne, ale z walorami, które nieprędko się zestarzeją. Wreszcie – zadziwiające bogactwem prostych, a efektownych pomysłów.

tytułowe mieszkanie png

Złoty żyrandol – nowoczesny w formie, choć inspirowany stylem vintage – oświetla barwny salon. Uprawa roślin to najnowsze hobby Kamili.

DSC07645

Aby wnętrze nie przytłaczało, Kamila zadbała o jasne podłogi, meble w aneksie jadalnianym i oczywiście sufit.

1 Bez tytułu

Wielobarwny portret dwojga starszych dzieci, świetnie wpisany w kolorową kompozycję salonu, nadaje wnętrzu bardzo osobisty rys.

2 Bez tytułu

Część kuchenna ma spokojniejszą kolorystykę. To nie przypadek. Takie tło wydobywa apetyczne barwy potraw. 

3 Bez tytułu

Ciemne barwy w sypialni Kamili to obietnica spokojnego wieczoru i kojącej nocy. Intensywnie żółte łóżeczko Piotrusia zapowiada jednak, że nie każda noc będzie przespana.

4 Bez tytułu

Aranżacji pokoju Pawła ton nadaje tapeta ze wzorami konstrukcji stalowych i chłodna paleta odcieni barwy niebieskiej. Rośnie tu przyszły inżynier?

5 Bez tytułu

Kolorystyka pokoju Julki jest znacznie żywsza – tak jak upierzenie papug z tapety nad jej biurkiem. Jaka mama, taka córka!

6 Bez tytułu

Antracytowe szarości i czernie w łazience kreują przytulną atmosferę, idealną do wieczornego relaksu pod prysznicem. Złote baterie i dodatki nadają wnętrzu rys luksusu.

 

Zobacz połączenie historii z nowoczesnością w Warszawie:

 

×

podziel się tym artykułem

Wyślij artykuł swoim znajomym