logo_main

Beata i Adam z Piaseczna: Skandynawskie M-3 otwarte na świat

Styl skandynawski w mieszkaniu Beaty i Adama okazuje się niezwykle otwarty – chętnie wchłania pamiątki z podróży. Sympatyczna para w swym zgłoszeniu wymieniła tylko kilka: „dywan z Maroka, świece z Islandii, kawiarka z Włoch, moździerz z Brazylii” . Wszystkie te przedmioty łączy funkcjonalność – może dlatego duch pragmatycznej Północy jest im tak przychylny?

Nasze miejsce na ziemi – wielu z nas mówi tak o swoim domu, jednak w przypadku Beaty, zapalonej podróżniczki i Adama, który życie spędza w powietrzu, to określenie ma szczególny sens. Stąd wyruszają na kolejne wojaże i tu z nich z radością wracają. Tu też czeka na nich ulubieniec domu, Meggie the dog. Tu także, wśród licznych pamiątek, planują przyszłe wyprawy. Do tego celu służy im Pokój Podróżnika, m.in. z mapą świata na ścianie i… fototapetą przywiezioną z podróży poślubnej.

Piaseczno (20 of 36)

Przestronna i jasna przestrzeń dzienna tylko symbolicznie dzieli się na strefy. Choć nie brakuje tu przedmiotów z historią, pamiątki z podróży gładko wtapiają się w wystrój. 

Piaseczno (24 of 36)

Drewniany blat stołu łączy jadalnię ze skandynawską kuchnią. Prosta podstawa, podobnie jak krzesła inspirowane słynnym DSW chair, wiąże ją z częścią wypoczynkową – w stylu nowoczesnym. 

Piaseczno (28 of 36)

Wolno stojąca ścianka pokryta farbą tablicową porządkuje przestrzeń. Dzięki niej salon jest bardziej przytulny, kuchenny rozgardiasz – schowany, a pies może jeść w spokoju.

Piaseczno (5 of 36) Tu najlepiej planuje się wyprawy! Pokój Podróżnika gromadzi artefakty, które trudno byłoby włączyć w wystrój mieszkania. To też świetny pomysł na zachowanie spójnej stylistyki. 

Piaseczno (6 of 36)

Dopiero z wnętrza Pokoju Podróżnika można zobaczyć fototapetę z motywem palmy kokosowej – pamiątkę z podróży poślubnej na Karaiby. 

Piaseczno (9 of 36)

Na wskroś skandynawska sypialnia z nutą hygge pozwala wyciszyć się i zebrać siły przed kolejnym aktywnym dniem.

Piaseczno (17 of 36)

Łazienka w stylu nowoczesnym na niewielkiej powierzchni łączy wszystkie niezbędne funkcje. Prysznic z odpływem w podłodze i szklaną ścianą tworzy wrażenie większej przestrzeni.

 

Zobacz rodzinny zakątek na Pomorzu: 

>

 

 

×

podziel się tym artykułem

Wyślij artykuł swoim znajomym